2733
2734
عنوان

توده زیر چانه .کسی می دونه بیاد

2121 بازدید | 13 پست

من صبح دستم خورد زیر چونم دیدم درد گرفت یه توده زیر اندازه نخود هم حس کردم 

یه نظرتون چی می‌تونه باشه 

خیلی نگرانم😔

باردار هم هستم 

ینی برم دکتر 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه زیر دندون جلوییامه زیر چونه اونجا هم دندون خراب ندارم اصلا 

من سمت راستم دارم چند ساله کشفش کردم انقد غصه خوردم برا سرطان و اینا

ولی هیچی نیس میبینی یهو برای عفونت یا سرماخوردگی ب وجود میاد و از بین نمیره همینجوری میمونه

2731
من سمت راستم دارم چند ساله کشفش کردم انقد غصه خوردم برا سرطان و اینا ولی هیچی نیس میبینی یهو برای ع ...

درد نداری ؟ 

آخه واسه من درد داره انگار عفونت کرده 

مثلا آب دهنمو قورت میدم دردشو حس میکنم 

درد نداری ؟  آخه واسه من درد داره انگار عفونت کرده  مثلا آب دهنمو قورت میدم دردشو حس میک ...

نه درد نداره اصلا مال من دکترم رفتم یونو و قرص و اینا داد هیچ تغییری نکرد 

گفت برو نمونه برداری منم نرفتم

نه درد نداره اصلا مال من دکترم رفتم یونو و قرص و اینا داد هیچ تغییری نکرد  گفت برو نمونه بردار ...

منم فردا برم دکتر 

نگرانم  بیشتر بخاطر بارداریم اینکه دارو بده نمیتونم بخورم 

2738

برو دکتر نترس  پشت گوش ننداز چون بارداری باید کاملا مراقب خودت باشی پشت گوش بندازی عفونت ممکنه بیشتر بشه 

بگی بارداری مسلما قرصی نمی‌ده ک ضرر داشته باشه 

ممکنه چرک کرده باشه یا کیست خوش خیم باشه با دارو برطرف میشه

اره فردا میرم  پیش دکتر عمومی برم ؟ می‌تونه تشخیص بده

عزیزم چون بارداری من جات باشم پیش دکتر متخصص میرم 

یا پیش جراح عمومی برو جراح عمومی هم راحت تشخیص میده برای من رو دستم درآمده بود رفتم جراح عمومی خوب شد با قرص اتفاقا منم حامله بودم اون زمان 

من سمت راستم دارم چند ساله کشفش کردم انقد غصه خوردم برا سرطان و اینا ولی هیچی نیس میبینی یهو برای ع ...

سلام عزیزم منم چندسالیه کشفش کردم مال منم سمت راست هست هیچ دردیم‌نداره نمیره میخواستم بگم شماهم براتون مشکلی پیش نیومده من خیلی میترسم