2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه ولی مهم خودتی بببین ذات خودت چی میگه ولی اگه ازدواج کردی اگع اشتباه هم باشه دیگه کاری هست که شده

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه

نمیدونم 🤔 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
2738

اگرانتخابت صحیح بوده وراضی بودی گمون نکنم  مشکلی باشه

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
اگرانتخابت صحیح بوده وراضی بودی گمون نکنم  مشکلی باشه

خییییلی پسر خوبیه اهل کار و زندگی مهمتراز همه این که خیلی دوستم داره..فقط چیزی که یکم بخاطرش ناراحتم اینه که درس رو ادامه ندادم بخاطر ازدواج🤭

خییییلی پسر خوبیه اهل کار و زندگی مهمتراز همه این که خیلی دوستم داره..فقط چیزی که یکم بخاطرش ناراحتم ...

خوب میتونی ازالان ادامه بدی باز

میتونی شروع کنی به خوندن دوباره هیچوقت دیرنیست

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
خوب میتونی ازالان ادامه بدی باز میتونی شروع کنی به خوندن دوباره هیچوقت دیرنیست

مشکل همینه چون نامزدم شرطش این بود که من ارشد رو نخونم اگر بخونمم دانشگاه شهر خودمون باشه که متاسفانه گرایشی که میخام بخونم شهرمون پذیرش نداره منم دیگه بیخیال درس شدم ...حالا فعلا عقد کردیم 

امیدوارم که انتخاب درستی کرده باشم😃

مشکل همینه چون نامزدم شرطش این بود که من ارشد رو نخونم اگر بخونمم دانشگاه شهر خودمون باشه که متاسفان ...

انشالله خوب اگرباهاش صحبت کنیدیاصبرکنیدسال بعد

ولی بنظرم حرف بزنیدبهتره شایدراضی بشند 

2706