2737
2734
عنوان

دوستی با آقای ۱۴سال بزرگ تر از خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 38 پست

واااااااااي....كات كن ديگه اينم پرسيدن داره؟! 

تو سال كنكور اصلا وارد رابطه نشو. 

بعدشم حداقل برو دانشگاه ٤تا ادم ببيني ، يكاره عاشق يه مرد گنده شدي؟!😐

حاجي بيخيال خدايي...كات كنيااا بدبخت نكن خودتو. 

اون ك ميره زنشو ميگيره ، تو ميموني و كنكوري ك قهوه اي كردي.

امضا بزنم گير ميدين ، تاپيك بزنم گزارش ميدين.نيني يار هارو دم ب ديقه ميفرستيد سراغ من براي پاك كردن امضا يا تاپيكهام. كاش انقدر عقده اي نباشيد:)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان اگه داشتی با چاقو دستتو میبریدی میومدی تاپیک بزنی بگی دارم دستمو میبرم و دردم گرفته بنظرتون چیکار کنم؟ بازم ببرم یا نه؟؟ 

از طرفی چطور میتونید تو رابطه ای که دروغ توش هست بمونید؟

📍جز درآوردن زبان کاش شما را هنر دیگری نیز بود! 🌘زخم بر تنِ «ایران» می‌زنند؛ ما که از شکوهِ آن روز آگاهیم، از درد به خود می‌پیچیم... 💜چشم به آتش وسط خیمه دوخت و گفت: میدانی که من چه کسی را توی دنیا از همه بیشتر دوست دارم؟ با خواب‌آلودگی گفتم: من را؟ با لبخند گفت: قبل از تو!.. شانه هایم را بالا انداختم و او زمزمه کرد: خدا را! (پارسیان و من_آرمان آرین) 💎مشکل از آدمها و این همه واژه که ساختند نیست، بعضی حرفها که خیال میکنیم گفتنی نیستند اصلا حرف نیستند، احساسات بی واژه‌ای هستند که با درد خو گرفتند و جایشان فقط در سینه آدمهاست، نه بر زبانشان.(فصل پنجم عاشقانه‌هایم_فاطمه ایمانی) 🦚بیا که دوش به مستی سروش عالم غیب/نوید داد که عام است فیض رحمتِ #او 💚او 💛و به یاد برگزیدهٔ او، خورشید ایران زمین ☀️(تیدا) زمزمه کرد: سپاس اهرمن! سپاس که باز هم به خاطرم آوردی که ایزدم درست میگوید! ... من کودکم را از خودم بیشتر دوست دارم، نه از خدایم! خدایی که نمیگذارد زانو زدن منِ بی همتای خلقت، در برابر تو ناچیز به سجده تبدیل شود، سزاوار کنار گذاشته شدن نیست! (تیدا، زاده نور یا تاریکی؟!_نسترن خدابنده=EVRINA) 🌹مهربان و مهربانو! اگه تو دیدگاهم واژگان کهن پارسی رو بکار بردم و برات ناآشنا بودن به شیوه سخنگوییم نخند🙂 من تلاش میکنم از زبانی گرامی که بازمانده پیشینه ایرانِ کهن هست ولی داره از بین میره پاسبانی کنم 🔥نوشتار «نماد آتش در ایران باستان_سایت پارسیان دژ» رو بخونید و چرایی ارزش آتش در ایران رو بدونید.
2731

ولش کن دخترم، درست رو بخون، این هیجانات همه به خاطر سنت هست، توی این سن آدم با یه قربونت برم میره روی ابرها و دیگه پایین نمیاد، اینا رو تجربه کردم و در سن ۴۱ سالگی دارم بهت میگم، یه روزی میاد که بد پشیمون میشی به خاطر لطمه ای که به درست خورده

... و من به تو ایمان دارم...

کات کن عزیزم .نه فق ط بخاطر اختلاف سنیتون ، بلکه بخاطر سن کمت و کنکورت . این روابط همیشه هس وقت براش زیاده ، ولی الان کنکور و سن جوانیت رو برای همچین چیزی از دست نده

کات کن حتی اگه واقعا ادم خوبیه

اختلاف سنی که بیشتر از ۱۰ سال باشه خیلی بده

سنت کمه صد در صد با ادم هایی بهتر و مناسب تر از این اقا اشنا میشی

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زیباترین ایه قران😍اوَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ (۱۳۹-آل عمران) سست نشوید، غمگین نشوید شما پیروزید اگر ایمان داشته باشید❤
2738

عه عه خیلی بدم از این سن بالاهای طلاق گرفته میرن با بچه ها خیلی پررون

بهش بگو باید با کسی باشم که شرایطش و سنش بهم بخوره در بهترین حالت باید با مجرد ۳۰ سال به بالا ازدواج کنه نه نوجوان مجرد 

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿

کلا این رابطه سم مطلقه شما الآن سنت واسه تحصیله نه ازدواج 

دوما صد در صد به درست صدمه می زنه

سوما اختلاف سنیتون زیاده 

چهارما خانواوه ی شما مطلع نیستن و مطمئن باش راضی نمی شن

پنجما ایشون قبلا ازدواج کرده شما چه چیزی در موردش می دونی یه دختر ساده

بازم بگم؟؟؟؟ 

مابگیم کات کن کات میکنی؟

راه منطقی همون کات کردنه مدت زیادی هم نیس باهاش اشناشدی راحتتر میتونی تمومش کنی

اگه ادامه دار بشه بعدا خیلی برات سخته ازش جداشی

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا
2706