2737
2739
عنوان

دوستی با آقای ۱۴سال بزرگ تر از خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 38 پست
عه عه خیلی بدم از این سن بالاهای طلاق گرفته میرن با بچه ها خیلی پررون بهش بگو باید با کسی باشم که ش ...

اگه عقلشون می رسید می تونستن زن و زندگیشونو نگه دارن 

البته موارد مشابه رو نی گم نه همه رو 

مگه حرف مادرش ملاک طلاقشه ؟ اگه راس میگه شناسنامشو نشون بده 

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام 

نه این روابط پیشنهاد میدم نه منع میکنم با اینکه خودم مخالفش هستم چون بزرگترین ضربه خود دختر خانم میخوره . دوست من دلت برای دوازده سال صبح زود بلند شدنت نمیسوزه دوازده سال از بهترین سالهای عمرت پشت میز مدرسه گذروندی حالا که باید ثمره اش ببینی با کسی حدود اندازه یک دهه و نصفی وارد رابطه شدی .عاقلانه تر تصمیم بگیر . شما زمان داری درس بخونی وارد جامعه بشی به نظرم داری یکم عجله می‌کنی . باز نظر شماست

اینم بگم که من تاحالا با کسی نبودم یعنی کلا همش خونه بودم باهاش تو مجازی آشنا شدم قرار شد دوست معمول ...

سنش خیلی زیاده

قبلا ازدواج کرده و زنش رو طلاق داده

به بهت دروغ گفته

به درست صدمه میزنه

به نظرم این ادم اصلا به دردنمیخوره

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زیباترین ایه قران😍اوَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ (۱۳۹-آل عمران) سست نشوید، غمگین نشوید شما پیروزید اگر ایمان داشته باشید❤
2738
اگه عقلشون می رسید می تونستن زن و زندگیشونو نگه دارن  البته موارد مشابه رو نی گم نه همه رو&nbs ...

آره یکی دیگم میخوان بدبخت کنم

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿