2737
2734
عنوان

مامانم میخواد دوربین رستوران چک کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 31 پست
میکه هرچقدر پول بخواد میدم

باهاشون منطقی حرف بزن ب پسره ام بگو اگر واقن میخادت ب خانوادش بگع بیان صحبت کنن

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
حتی اگه پول بده هم نشون نمیدن ینی؟

اگه نشون بدن کارشون غیر قانونیه

ولی اگه پول بده و این حرفا شاید قبول کنن. 

ولی قبول نمیکنن.اصلا نگران این موضوع تباش 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
اخه الان واسه جفتمون ازدواج زوده

حالا حرفا رو بزنن

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿

عوامل اون رستورانم نشستن مامانت بره و بگن چشم اینم فیلم دوربینا  

عزیزم فیلم دوربینارو به این سادگی در اختیار کسی نمیزارن بیخیال مادرت یچی گفته 

لطفا برای شادی روح داداشم فاتحه بخونید ممنون😔💔 💚🌱وقتی فهمیدم آدم ها فقط بر اساس سطح درک خودشون همه چیز رو می‌بینن از توضیح دادن براشون دست کشیدم🙃 یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور... برگرفته از امضای کاربر مبارک۱۳۷۸

مگه دوربین چک کردن الکیه😂😂

بگو برو بکن

عمرا بتونه

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2706