2737
2734
عنوان

واااااااااای جلو مامانمم تبلیغ جنسی اومددددد😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1649 بازدید | 98 پست
من داشتم تو اینستا یه چیزی نشون مامانم میدادم یهو فیل تر شکنم وصل شد اصن یه تبلیغی آورد آبروم رفتتت ...

وای من بچه تر بودم مامانم برنامه شریت داش بعد مث اینکه تبلیغ بازیه ج:ن:س:ی داد مامانم اومد دعوا و نصیحت شبش گوشی مامانمو برداشتم حذف کردم برنامه کوفتی و😐💔

اسنپ آن اسمایل  وای انقد بدم میاد ازش😂

همون اره والا 😅👌🏻

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پروفت بازیگر مورد علاقمه باعث شده خواه نا خواه به تو هم حس خوبی داشته باشیم😂😂🤚

خیلی عالیه😂😂🎀😍

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !

وقیقا ما هم شام خونه داداشم بودیم 

همین تبلیغ نمایان شد چند روز پیش😂😂😂😂🤣🤣🤣

همه هممم جلوی تلویزیون بودننن😂🤣

نزدیک نیم ساعت زیر سریال داشت تبلیغ میکرد 

وای😂😂لامصب با جزئیاااتتت 

ولی من خندم گرفته بود خخخخخخ

خجالت نداره بابا ول کن

هیدن راست میگفت، با وفایی سخته.
2728
من جلوی جمع هم یه بار آبروم رفت  بابابزرگم مامان بزرگم و دایی هام و مامانم داشتیم توی یه پیج ...

مننمممم یبار جلو بابام اهنگ پرفحش باز شد صدام تا اخر بود

اونم از سوتی پیش استادم ذهنم هنوز درگیرشههههههه

اینم از این خدایا بسه دیگه🥲

عکس پروفم خودمو عشق جدیدمیم:/❤
2740
صداااا تا اخرررررر منم کنار مامانممممممم رو مبل کناریییی

حالا من بازش نمیکنم قضیه رو تعلیق نشم😐😂

ولی توام سخت نگیر دیدی تبلیغ اینجوری اومد رد کن فوری

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !
وای من بچه تر بودم مامانم برنامه شریت داش بعد مث اینکه تبلیغ بازیه ج:ن:س:ی داد مامانم اومد دعوا و نص ...

😂😂😂🤦🏻‍♀️

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است نجابت با متانت /متانت با نجابت
هعی بله دیگه دلبری میکنه 😐😂😂

زیاد دارم پروف بازیگر هی عوض میکنم😆

2706