2733
2734
عنوان

واااااااااای جلو مامانمم تبلیغ جنسی اومددددد😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1649 بازدید | 98 پست

من داشتم تو اینستا یه چیزی نشون مامانم میدادم یهو فیل تر شکنم وصل شد اصن یه تبلیغی آورد آبروم رفتتت حالا مگه مامانم باور می‌کرد دیگه برای خودشم نصب کردم تا باورش شد 😐🤦🏻‍♀️

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است نجابت با متانت /متانت با نجابت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما که فقط تبلیغ چی چی اسمایل میاد برای زیبایی دندان 😅😬

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
دقیقا ولی اون تبلیغه راجب پکیج بود

من آب شدممم

خدایا بسههههه

همینجور فکرم درگیر سوتی پیش استادم دادم بود اینم از اینننن😑😑😑😑😑

عکس پروفم خودمو عشق جدیدمیم:/❤
ن ولی خیلی بده جلو خانواده

اشکال نداره باباانقد از این تبلیغا زیاده

حالا لامصب چقد صداشون بلنده😐😐😐 

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !
2740
خونه ما این چیزا عادی شد دیگ😂 تقصیر توئه مگ

پروفت بازیگر مورد علاقمه باعث شده خواه نا خواه به تو هم حس خوبی داشته باشیم😂😂🤚

‌توی‍‌ه‍‌ زن‍‌دگ‍‌ی‍‌ت‍‌ ه‍‌م‍‌ی‍‌ش‍‌ه‍‌ خ‍‌ودت‍‌و ب‍‌زار اول‍‌وی‍‌ت‍‌ :)️
ن ولی خیلی بده جلو خانواده

من جلوی جمع هم یه بار آبروم رفت 

بابابزرگم مامان بزرگم و دایی هام و مامانم

داشتیم توی یه پیج می‌گشتیم طنز بود پیج آقا زدم روی یه فیلم

یه پسره هست لحجه جنوبی داره جدیدا حرفای +18 میزنه 

فیلم اون بود وااای بابابزرگم یه نگاهی بهم کرد دایی هام چشاشون گرد شد منم از خجالت زدم زیر خنده رفتم تو اتاق ولی دیگه نتونستم جمعش کنم 

چند روز پیش هم مامانم به روم آورد اون قضیه رو😂😐

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦
ما که فقط تبلیغ چی چی اسمایل میاد برای زیبایی دندان 😅😬

اسنپ آن اسمایل 

وای انقد بدم میاد ازش😂

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !
اشکال نداره باباانقد از این تبلیغا زیاده حالا لامصب چقد صداشون بلنده😐😐😐 

صداااا تا اخرررررر منم کنار مامانممممممم رو مبل کناریییی

عکس پروفم خودمو عشق جدیدمیم:/❤
2706