2733
2739
عنوان

کیا اینجا ناخواسته باردارن؟😞😞😞

685 بازدید | 59 پست

از دیروز تا حالا عین خوره دارم خودمو میخورم،هیچجوره نمیتونم قبولش کنم..دارم دیوونه میشم از ناراحتی,بچم هنوز کوچیکه😭😭😭

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخی ...نگران نباش بزار بدنیا بیاد عاشقش میشی من زندگیم پر بود از مشکل حتی داشتم برای جدایی برنامه میچیدم قرص میخوردم تنبلی هم داشتم یهو دیدم باردارم و رفتم قلبش میزد دیگه نگه داشتم الان خیلی خوشحالم ک دخترمو دارم 

خالم اما سقطش کرد دوتا بچه کوچیک داشت

تازگی؟چطوری سقط کرد با قرص یا خونگی؟

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈
به خواست خدا ایمان داشته باش و بابتش خدارو شاکر باشن 

نمیتونم😭😭شرایطشو ندارم😭😭😭

2740

خوبه که بچت دوساله نیمه هست تابدنیا بیاد ۴ سالشه بهترین تفاوت سنی من فکر میکردم بچت سه چهارماهه هست🤣نگران نباش بدنیاش میاری دوتاش بزرگ میشن هم بازی همن تامام

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
من ...دیگه الان سه ماه ونیممه...انقدر ناشکری کردم که جواب آزمایشام ریسک داره و...فقط میگم خدایا غلط ...

😞😞

2706