2733
2739

دوست پسرمه ، نی نی یار گیر میده ببینه تو عنوان زدم دوست پسر ... 

بچه ها قرار بود دیشب بهم زنگ بزنه... خودش از صلح بهم گفت شب طرفای ساعت ۱۰ بهت زنگ میزنم ... من منتظر بودم اما نزد ... آفلاین شدم... دیدم ساعت ۱۲ ی استیکر فرستاده... ۱۲:۴۵ هم یکی... استیکر عاشقانه ...منم ی علامت سوال فرستادم و گفتم چه قشنگ زنگ زدی !!!! 

دیدم بعد ۱۰-۱۲ ساعت یعنی من دیشب ساعت ۱ بهش پیام دادم اینو گفتم ، اون ساعت ۱۱ صبح جوابمو داد ، با اینکه هم تو تل هم اینستا آنلاین شده بود .... ساعت ۱۱ که جوابمو داد نوشته : ( ساری 🌱💚 یادم رفت ... امشب خواهم زنگید ) 

😐😐😐😐😔😔😔😔

منم از  رو نوتیف خوندم سین نزدم ...

چکار کنم اگه امشب زنگ زد ج بدم ؟ من میدونم دیشب شب بدی داشت تقریبا اسمش تو قرعه کشی ماشین در نیومده بود خیلی ناراحت بود...فکر کنم حوصله نداشته برای همین رنگ نزده...خودش بهم گفت یادم رفته ! نمیدونم چکارکنم ؟ امشب زنگ زد ج بدم یا نه 

نمیدونم حوصله نداشت یا واقعا یادش رفته بود یا من اهمیت ندارم براش .... ی بار به خودش گفتم میخوام همچین تموم کنم ، گفت به خدا دوست دارم اگه نداشتم نمیگفتم و اینا... ولی خانوما رفتاراش اینو نمیگه.... کلا زیاد پ نمیده... خودش میگه دوست ندارم پیام بازی و رل و دوست دختر... فقط ازدواج.... ی بارم مامانش زنگ زد که دعوامون شد که چرا بی خبر مامانش زنگ زده... میگه تستوسترونم بالاست دارم کلافه میشم واقعا نیاز دارم... باید ازدواج کنم....

از طرفی موقعیت خودش خوبه ورزشکار دندون پزشک و مدرس کنکور ولی خانوادش نه ! باباش ولشون کرده رفته ، خیلی فقیرن ... و میگه پدرمادرم نه بهم اهمیت دادن نه محبت کردن...نه هیچیئییی و خیلی بیشعورن... اینارو میشنوم استرس میگیرم نکنه داره بازیم میده یا میخواد کمبوداشو جبران کنه

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 

خود من ... سنم کمه ۱۸ سالمه... بابام سرشناسه... خیلی همه میگن خوشگلم... اخلاقم خوبه... مامانم تحصیل کرده بابام همینطور... وضعمون با توجه به مردم شهرستانمون واقعا خوبه...کلی خواستگار رد کردم... همه میگن اینو قبول نکن بدبخت میشی... خانوادش روش تاثیر گذاشتن روان سالمی نداره.... برات خیلی موقعیت های بهتری میاد... نمی‌دونم چکار کنم 

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 

امشب گفت خواهم زنگید ... چکار کنم ؟ 

ج بدم ببینم چطور برخورد می‌کنه ؟ 

یا ندم کلا ؟

من میدونم دیشب اعصاب نداشت... اسمش تو قرعه کشی ماشین در نیومده بود خیلییی ناراحت بود ...حس میکنم سر اون بوده...ولی خودش صادقانه گفت یادش رفته...نمی‌دونم چکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسییی تو واقعا فقط این دانشجوی دندون بودنش چشمتو گرفته من تاپیکاتو دنبال میکنم اصلا به خاطر خودش دوسش نداری یه بار ازش بدت میاد یه بار میگی دوسش دارم ، به نظرم بزارش کنار تویی که میگی موقعیت های خیلی خوبی برات میاد بعد تو واقعیت ندیدیش اصلا واقعا آدما زمیننننن تا آسمون فرق دارن

کجا به رتبه کردار میرسد گفتار💭
2728
اسییی تو واقعا فقط این دانشجوی دندون بودنش چشمتو گرفته من تاپیکاتو دنبال میکنم اصلا به خاطر خودش دوس ...

به خدا من قبل اینکه دندونم قبول سه دوسش داشتم 😭😭😭😭😭😭 

بعد امشب چکار کنم 😐😭😭😭 زنگ زد ج بدم یا نه

اسییی تو واقعا فقط این دانشجوی دندون بودنش چشمتو گرفته من تاپیکاتو دنبال میکنم اصلا به خاطر خودش دوس ...

خستم کرده 😭😭😭 ی بار خیلی مهربونه و محبت می‌کنه ... یار خیلی غمگین ناراخته و افسرده😭

ببین من پسرم

اگه اشکالی نداره میگم نظرمو بت. 

اهمیت نمیده بت، براش مهم نیستی. تورو در حد خودش نمیدونه وگرنه یه سین زدن پیامت به نظرت براش کاری داشت؟ خودت بگو 

باریه آدم خودخواه طرفی مواطب باش 

2738
خستم کرده 😭😭😭 ی بار خیلی مهربونه و محبت می‌کنه ... یار خیلی غمگین ناراخته و افسرده😭

میفهمم دقیقا چی میگی میفهمم

ولی بیا بیرون از این رابطه واقعا سمی بودنش رو متوجه نمیشی آدما با چنتا بچه بزرگ میفهمن به هم نمیان و طلاق میگیرن شما تو واقعیت هم ندیدیش اگر بخواد با بزرگتر میاد سراغ پدرت به این فکر کن عزیزم بگو من دیگه کاره ای نیستم خانوادم مهمه

ببین من پسرم اگه اشکالی نداره میگم نظرمو بت.  اهمیت نمیده بت، براش مهم نیستی. تورو در حد خ ...

ممنون ...

امشب چکار کنم اگه زنگ زد ؟ ج بدم یا نه ؟ 

ببین من پسرم اگه اشکالی نداره میگم نظرمو بت.  اهمیت نمیده بت، براش مهم نیستی. تورو در حد خ ...

به خاطر شرایط خانوادگیشه ... اینم خیلی تاثیر داره... واقعا خانواده درستی نداره...

ممنون ... امشب چکار کنم اگه زنگ زد ؟ ج بدم یا نه ؟ 

جواب نده،بگو من فکر میکنم بهتره تمومش کنیم چون خانواده برام اولویته،تو که تو خانواده خوب و شناس بزرگ شدی احساس و وقتتو دست ادم الکی نده

میفهمم دقیقا چی میگی میفهمم ولی بیا بیرون از این رابطه واقعا سمی بودنش رو متوجه نمیشی آدما با چنتا ...

خب امشب اگه زنگ زد ج بدم برای آخرین بار بهش وقت بدم ببینم چکار می‌کنه ؟ تو تماس چطوری هست ؟ 

جواب نده،بگو من فکر میکنم بهتره تمومش کنیم چون خانواده برام اولویته،تو که تو خانواده خوب و شناس بزرگ ...

😔😔😔😔😔😔

خب امشب اگه زنگ زد ج بدم برای آخرین بار بهش وقت بدم ببینم چکار می‌کنه ؟ تو تماس چطوری هست ؟ 

گفته میخواد راجب چی صحبت کنه؟ من واقعا نمیدونم اگه میبینی خدایی نکرده میخواد لا.س بزنه پشت گوشی و قربون صدقه بره ولش کن واقعا جواب نده

2706