2737
2734

سلام دوستان. دکتر برام آزمایش سل فری نوشته که انجام بدم. توی این شهری که ساکنم فقط یه ازمایشگاه داره که با دنا قرار داد داره. از طرفی چون میخوام انقدر هزینه کنم نمیدونم کدوم آزمایشگاه بهتره. لطفا عزیزانی که میدونن راهنمایی کنن که اگه نیلو بهتره برم یه شهر دیگه آزمایش بدم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
میشه عکس جواب آزمایشتا بزاری

سلام عزیزم. من همون هفته آزمایش سل فری دادم و هنوز جوابش رو به دکتر نشون ندادم. اما اینطور خودم فهمیدم خداروشکر نتیجه مشکلی نداره. شما هم خیالت راحت باشه. چند سالتونه؟

من بیست ونه سالمه....من یه آزمایش شونزده هفته دادم دیگه نمیدونم چی بود جوابش نیومده که

من بخاطر سنم فکر میکنم ریسک رو ۱ به ۷۶۰ زده بود. معمولا فاکتور سن مهمه. البته اینم بگم دوستم دقیقا همین عددها حتی کمی پایین تر دکترش اصلا بهش نگفته بود آزمایش بده. حتی مرحله دوم رو. من عدد پپ هم پایین بود دکتر بهم آسپرین داد اون عدد پپ از منم پایین تر بود دکتر به هیچی نداده بود

من بخاطر سنم فکر میکنم ریسک رو ۱ به ۷۶۰ زده بود. معمولا فاکتور سن مهمه. البته اینم بگم دوستم دقیقا ه ...

والاذمن بیست ونه سالم همین بک به هفتصدو پنجاه بود...بخدا دیگه توان ندارم امروز ویارم بدتره دوتاقاشق ماست خوردم از چشام اومد سینم دوباره زخمه...دیگه نمیتونم تحمل کنم هر چی بخواد بشه

2706