2733
2734

کسی هست این حسو داشته باشه انگار چیزی تومری مونده و پایین نمیره وصبم ک بیدارمیشم حس تلخی دهن داشته باشی 

..لطفا بگی اندوسکوپی کردین؟ازچی بوده؟؟؟مریضی بدی نیست یعنی ؟😓

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗

عوارض کروناست.

یه مدت رعایت کنی پرهیز غذایی داشته باش و فقط هر چیزی که بدترت میکنه نخور. خوب میشی 

نه اینکه هیچی نخوری ضعیف بشی.

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...

سلام عزیزم امیدوارم عالی باشی

من قبلا مشکل معده داشتم مدتها، و با هیچ دارویی خوب نمیشدم اما تونستم بدون دارو خودمو خوب کنم روزی ده مورد از چیزایی که بخاطرش خوشحالم رو نوشتم بعد ده روز مصرف قرصامو کنار گذاشتم و واقعا شاهد معجزه بودم. تو هم میتونی بیماریت رو هرچی که هست خودت شفا بدی خدا این قدرت رو در وجودت قرار داده فایل رایگان خودشفادهی استاد امیر همتی و کتاب فراسوی شفای زندگی  خیلی زیاد کمکت میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عوارض کروناست. یه مدت رعایت کنی پرهیز غذایی داشته باش و فقط هر چیزی که بدترت میکنه نخور. خوب میش ...

نهه من ۵ماهه اینطورم اخه بعد واکسنم اینطورشدم دکترم رفتم قرص واسه  رفلاکس دادامپرازول ک دیدم جواب نداد دوتاقوطی ول کردم..پرهیزم کمی دارم...شما همچین مشکلی داشتی عزیزم؟

2728
سلام عزیزم امیدوارم عالی باشی من قبلا مشکل معده داشتم مدتها، و با هیچ دارویی خوب نمیشدم اما تونستم ...

عزیزم میشه بپرسم مشکل شماچی بود؟این حس گیر کردن نمیدونین ازچیه؟

نهه من ۵ماهه اینطورم اخه بعد واکسنم اینطورشدم دکترم رفتم قرص واسه  رفلاکس دادامپرازول ک دیدم جو ...

خیلی از اطرافیانم دوسه ماه بعد از ابتلا به کرونا کم کم این مشکل براشون پیش اومد و تا یکسال این مشکل رو داشتن شاید.

از خواهرم که بهتر خبر دارم خیلی اذیتش میکرد این موضوع حس میکرد روغن تو گلوشه و رفلاکس داشت ولی به شدت پرهیز کرد.

چیزی که براش بد بود رو نخورد یا کمتر خورد.

و به مرور خوب شد.

چیزی که برات خوبه بخور که ضعیف نشی.

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
خیلی از اطرافیانم دوسه ماه بعد از ابتلا به کرونا کم کم این مشکل براشون پیش اومد و تا یکسال این مشکل ...

مرسی عزیزم امیدوارم ک خوب شم لطفا دعام کنین

2738
من داشتم رفتم گفت چربی خون بالا و تیروئید داری

واقعا؟یعنی ربطی به معده نداره؟اخه من سردلم میمونه غذامیشه بگین شما چطوربود حالتتون چ دکتری باید برم

واقعا؟یعنی ربطی به معده نداره؟اخه من سردلم میمونه غذامیشه بگین شما چطوربود حالتتون چ دکتری باید برم

میدونی نمیشه قطعی گفت من صبحا حالت تهوع شدید داشتم و کلی بالا می‌آوردم دهنم تلخ بود و ساق پاهامم درد میکرد فقط آزمایش معلوم میکنه بادارو رفع میشه

من لب دریا هم افتابه لازمم😑

رفلاکس معدته  منم خیلی اینجوری بودم 

اندوسکوپی نمینویسه دکتر برا این 

چن تا قرص معده میده و پرهیز غذایی خوب میشی

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
رفلاکس معدته  منم خیلی اینجوری بودم  اندوسکوپی نمینویسه دکتر برا این  چن تا قرص معد ...

بخدا دوتاقوطی امپرازول خوردم ولی خوب نشدم چراا خدااا ایت قر۱م میگن مانع جذب ویتامین میشه و من کلی لاغر شدم ۵کیلواینا دیگ ۸تامونده ازکپسدل نخوردم.بشماچی داده دکتر؟؟؟

2706