2733
2734
عنوان

اونقدر گفتین ۱۸سالته بارداری😰ب فکر سقط افتادم

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 69 پست

به عوضش تلاش کنید مادر آگاه و موفقی باشید هر چند سنتون کمه ولی این کارتون گناهه

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

واییی الان یه موجود از جنس خودت درونت داری 

حتی فکر بهشم ذوق میده به ادم

چجور دلت میاد ناراحت نباش به حرف بقیه گوش نده اون بچه حس میکنه اونم غمگین میشه اون هدیه خداست قدرشو بدون:)

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کی گفته ببخشیدا غلط کرده زورشون میاد بگن مبارک خداحفظش کنه یکی نیست بهشون بگه مگه طرف مجرد که برای ازدواج و .. نظر میدید وقتی متاهل یا باردار ببندید دهنتون از زندگی دلزدش نکنید 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
2731

وااااا 

منم ناراحت بودم باردارم با اینکه ناخواسته نبود 

فکر کن فاصله سنی ات با بچه ات کمه میتونی درکش کنی مامان جوونی هستی 

چیکار حرف بقیه داری 

ما مشکل مالی داریم 

مامانم فوت کرده 

بازم میکم خدا روزی رسونه 

ناشکری نکن

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود

دیگه کاریه که شده سقط کردن فقط ضرر روحی و جسمی برات به جا میذاره

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2740

اصلا این کارو نکنی ها

روفرشی میشوری سقط شع

فرفری هسدم با موهای بنفش"                                   گر دلت از ستم و غصه برنجد تو بخند...!                                                                         

حالا که بارداری باید امانت داری کنی از هدیه ای که تو وجودته 

فکرای مثبت کن و به حرف بقیه کاری نداشته باش 

کاریه که شده 

مامانت موقع شوهر دادنت باید میگفت زوده وگرنه هرکسی که رابطه داره ممکنه باردار بشه و کاملا طبیعیه!

عزیزم ازدواج اینا رو هم داره دیگه مامانت چرا اینجوری برخورد کرده ، اگه زود بود که نباید ازدواج می کردی ، حالا هم کار سنگین نکن گناه داره بچه ، تو مامانشی ، فضا رو عوض کن فکرت رو منحرف کن به خودت برس

عجب 

مگه برای حرف مردم زندگی میکنی!؟؟؟

قدر نعمتی رو که خدا بهت داده بدون

تو همین سایت خانمهایی هستن که در آرزوی مادر شدن هستن

خانمهایی که میان میگن به خاطر مشکل بچه دار نشدن شوهرشون چه ها میکنه

حالا پیش اومده اون جنین چه گناهی داره که مادرش بخاطر حرف مردم میخواد از بین ببرتش!!!

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید