2737
2739
عنوان

لباس روز خواستگاری رسمی

| مشاهده متن کامل بحث + 1863 بازدید | 73 پست

قشنگه فقط ی. رنگ دیگ

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۲ سال از من بزرگ تری😆 خوشبخت شی انشاالله ولی اگه میتونی کالا رو عوض کنی به نظرم بلیز قرمز و دامن مش ...

مرسی عزیزدلم😍🥰

نه نمیشه رنگ رو عوض کرد

و اینگه لباس قرمز مشکی همیشه میپوشم

چون خانواده ی داماد هم آشنا هستن،میخواستم یه رنگ بگیرم که تاحالا نپوشیدم😅

لطف میکنی گلم،چشم😘❤

دوستان‌لطفا‌برای‌عاقبت‌بخیر‌شدنم‌یک صلوات بفرستین.
قشنگه فقط رنگش خوب نیس قیمتشم میکی لدفن

جمعا ۵۸۰ شد

شومیز ۲۹۸ بود فکر کنم

دامن هم ۲۶۴

با هزینه ارسال تقریبا ۵۸۰ شد عزیزم

2728
مرسی عزیزدلم😍🥰 نه نمیشه رنگ رو عوض کرد و اینگه لباس قرمز مشکی همیشه میپوشم چون خانواده ی داماد ...

پس همینو بپوش و اون شب به جای منم خوش بگذرون ودیگه به این جور چیزا زیاد فکر نکن😅😘

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
چند خریدی عزیزم

جمعا ۵۸۰ شد

شومیز ۲۹۸ بود فکر کنم

دامن هم ۲۶۴

با هزینه ارسال تقریبا ۵۸۰ شد عزیزم

2738
مرسی😍

میگم آدرس پیجو میدی بهم. لباست همین جور که تو عکس هست یعنی جنس و ایناش خوبه؟

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
میگم آدرس پیجو میدی بهم. لباست همین جور که تو عکس هست یعنی جنس و ایناش خوبه؟

عزیزم هنوز به دستم نرسید

ولی عکس از نزدیک گذاشته بودن جنساشون با کیفیت به نظر میاد

حالا صبر کن دستم برسه ببینم چجوریه😁

این پیجشونه

عزیزم هنوز به دستم نرسید ولی عکس از نزدیک گذاشته بودن جنساشون با کیفیت به نظر میاد حالا صبر کن دست ...

بعد که به دستت رسید حتما بهم بگو که چه جوریه؟ اوکی؟😆

لباس منم روز خاستگاری همین بود البته دامنش بند دار بود خیلی قشنگه

کسی نگفت چرا دامن سفیده و...؟

الان بیشتر بابت رنگ دامن نگرانم😅

2706