2737
2739
عنوان

پنج ماهه باردارم دوباره حالت تهوع هام شروع شد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2515 بازدید | 40 پست
شده نتونی راه بری؟  خیلی میترسم  برای حالت تهوعت بیسکوییت بخور  مدام بگو هووووووم ...

آره عزیزم میدونم چی میگی 

آره الان یه مقدار که به یه حالت کار میکنم مثلا نیم ساعت یه جا بشینم بلند شدم سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تا سه چهار ماه افت شدید فشار داشتم حتی از جام بلند میشدم توان موندن سرپا رو نداشتم😔 من بارداری ...

من بارداری چهارممه

ولی پسر دومی رو از دست دادم

دوتا بچه دارم

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)
2731

یجا خوندم که ویار و حالت تهوع شدید در بارداری بچه باهوش میشه 

نمیدونم چقدر درست باشه 

به این چشم بهش نگاه کن 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
من ماه چهارم  نمیتونم راه برم لگنم خیلی درد داره  کسی اینجوری بودع؟

اره من یه شب داد میزدم و گریه میکردم از کمر درد... بارداری اولمه فکر میکردم اینا چیرای خطرناکیه تا اینکه فهمیدم اکثرا همینن و اینا طبعات مادریه

دوس داشتین خاطره بارداری و زایمانم تو تاپیکام هس بخونین
2738
یه سونو سرویکس برو گلم

فعلا اینقد گرفتاریم باورت نمیشه 

ولی هرجور شده‌باید برم ممنون

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود
اره من یه شب داد میزدم و گریه میکردم از کمر درد... بارداری اولمه فکر میکردم اینا چیرای خطرناکیه تا ا ...

اخه من درد ندارم وقتی خوابیده باشم یا اصلا نشسته باشم 

همین که میخوام پاشم نمیتونم راه برم به حد جیغ زدن درد دارم 

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود
آره عزیزم میدونم چی میگی  آره الان یه مقدار که به یه حالت کار میکنم مثلا نیم ساعت یه جا بشینم ...

وایییی چقدر ترسیدم فکر میکردم حتما یه مشکل خیلی بد دارم که اینجوریم

فعلا اینقد گرفتاریم باورت نمیشه  ولی هرجور شده‌باید برم ممنون

منم ۹ هفتم هنوز سونو قلب نرفتم

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)
منم ۹ هفتم هنوز سونو قلب نرفتم

من هفته ۱۰ رفتم سونو قلب نگران نباش خدا بزرگه

من هفته ۱۰ رفتم سونو قلب نگران نباش خدا بزرگه

ممنون گلم.هرروز میگذره علائم بارداری بیشتر خودشو نشون میده

2706