2733
2734
عنوان

نقد و بررسی اموزش زبان انگلیسی نصرت

| مشاهده متن کامل بحث + 9208 بازدید | 70 پست

بخش 9 و 10 : بهترین کانال های آموزشی زبان انگلیسی یوتیوب ( زبان فارسی و انگلیسی )

زبان فارسی

تو بخش 8 ادرس کانال هاشون رو گذاشتم ، دیگه به همون بخش 8 مراجعه کنید

1.پریا اخواص

2.زبان میسا

3.زبان ساحل

4.زبانیکا

منتها این زبانیکا چند تا مدرس داره .

زبان انگلیسی

این جا داستان متفاوته ، اگه هیچی بلد نیستین ، هیچی ها ، یه نیگا به این کانالها بندازین ، هر کدوم خصوصیات خودشون رو دارن که حالا من لینکشون رو میذارم.

1.Teacher Prix ( کلیک )

2.Vanessa ( کلیک )

گمونم تیچر پریکس برای ویدیوهای اولش زیر نویس گذاشته.

همچنین کانال یوتیوب زیر

3.Shaw English Online ( کلیک )

من برای بخش گرامرش ، اون دوره هایی که مدرسش esther هست رو پیشنهاد میکنم.

بخش 10 : ادامه

یادتونه گفته بودم سطح نصرت پایین نیست؟ یادتونه گفته بودم اخر نصرت اگه به سطح امادگی کاملش برسین بعدش دوره های باحالی هستن که میشه روی اونا دست گذاشت برای یادگیری ؟

اون لوسی که عالیه ، توی تیچر پریکس که هی دوست داری اون حرف بزنه تو گوش کنی و بگی اره اره ... ، یه چند تا کانال یوتیوب دیگه هم هست البته قبلش بگم ویدیوهای زیر نویس ted هم خوبه .

این 2 تا کانال هم باحاله ، اهان تا یادم نرفته ، من یه بار اینجا چالش گذاشتم که این خودکار رو بهم بفروش ، اون خودش میتونه یه بخشی از مصاحبه شغلی باشه که حواستون به اون هم باشه .بهرحال

1.Learn English with Bob the Canadian ( کلیک )
2.ENGLISH with James · engVid ( کلیک )

++این دومیه نزدیک به 4 میلیون فالور داره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخش 10 : بهترین کانال های یوتیوب اموزش انگلیسی با انمیشین (3)

ما همه عاشق انیمیشن هستیم ، مگه نه؟ این کانالها عالی هستن ، منتها من تاپ ترین ها رو میذارم و لیست کامل ترش رو توی وبلاگم ببینید. ( اینجا )

1.کانال متقارن

این 2 تا کانال   Fairy Tales

این 2 تا متقارن هم هستن ، یکی انیمیشن فارسی میذاره با زیرنویس انگلیسی و اون یکی همون انیمیشن رو به زبان انگلیسی میذاره با زیرنویس فارسی

1.Persian Fairy Tales ( کلیک )
2.English Fairy Tales ( کلیک )

اینم در کنار نصرت میشه استفاده کرد و باحاله ، یه کانال دیگه هم هست اون که اصلا مناسب بچه ها و با زیان ساده است! سینگ سینگ

2.English Singsing

این کانال انیمیشن فوق العادست! حدود 3 میلیون فالور داره ( اینجا )

++لازمه اینم اضافه کنم کانال یوتیوب هایی هستن که ایام و رسوم ما رو به زبون انگلیسی توضیح میدن که به همون لینکی که برای وبلاگم بود مراجعه کنید چون دیگه خیلی هستن از این کانالها

بخش 11 : معرفی چند کتاب برای مکالمه

اهان ، این بخش هم مهمه ، ببینید من قبلا هم چندین بار برای مکالمه تاکید داشتم که اول نصرت ، در حد عالی شدن ، نمیگم اینا بعد نصرت ، اول نصرت چون قراره برخی دیالوگ ها ملکه ذهن بشه پس اون فوق العاده مهمه . حالا ما نصرت رو خوندیم ، عالی ، حالا اومدیم بیشتر بلد باشیم. اووپس من بخش گرامر رو جا انداختم ، چون من حس میکنم بعد از نصرت حالا نوبت گرامر هست ولی اونم همینجا میگم و حالا قراره کتاب و گرامر رو با هم بریم جلو

اکی ، ما اینجا دستمون کاملا بازه ، فقط تاکید دارم ، هدف فقط و فقط مکالمه هست .کتاب ها میتونه اینها باشه

اسامی کتاب ها

1.مکالمات 2 به 2 ( 3 سطح داره ) / ( کلیک )

2.مکالمات خیابانی ( Street Talk )

3.opd ( کلیک )

4.انگلیسی در 30 روز لانگ شات ( کلیک )

5.انگلیسی برای مسافری از ایران ( 2 جلدی )

این کتاب دومیه گمونم 3 جلدی باشه من تو سایت دیده بودم ، باز چک میکنم و نیاز بود ویرایشش میکنم جملاتم رو.

اره اموزش ویدیو ای داره ، من این دوره رو تهیه نکردم ولی گمونم شبیه مکالمات 2 به 2 باشه ولی اسلنگ هستش.بهرحال

1.اموزش ویدیو ای دوره اول ( کلیک )

2.اموزش ویدیو ای دوره دوم ( کلیک )

3.اموزش ویدیو ای دوره سوم ( کلیک )

کتاب opd

یه کتاب مصور تصویری 2 زبانه هست که عالیه ، یعنی همون عکس هاش رو هم نگاه کنی کلی مطلب یاد میگیری.

کتاب انگلیسی برای مسافری از ایران

یه کتاب 2 جلدی هست که به گفته ناشر استقبال زیادی از جلد اول شد که جلد دوم رو چاپ کردن.من جلد اولش رو دارم ، خوبه.

کتاب انگلیسی در 30 روز

این کتاب هم خوبه و نویسنده اش هم خارجی که گمونم سطح کتاب a1 باشه که فایل pdf اون هم رو میشه دانلود کرد و کلا کتاب جالبیه.

بخش 12 : دوره های آموزش ترمیک و کتاب american english file

زمانی که من ایرانمهر کلاس زبان میرفتم ، اونجا کتاب american english file رو تدریس میکردن که عالی بود و کتاب چند سطح داره تا اون بالاترین سطحش و خبر خوب که این کتاب هم تدریس شده و اگه نمی تونید کلاس برین ، میتونید از این مجموعه استفاده کنید.

لینک تهیه محتوی

1.دانلود کتاب ( کلیک )

2.خرید دوره ویدیوای ترمیک این کتاب ( کلیک )

سلام . توی پست سوالات کاربرا جواب دادم این سوال رو.

سلام ممنون که وقت گذاشتید🙏

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

بخش 13 : پادکست  انگلیسی

گمونم معروفترین پادکست های اموزش زبان انگلیسی ، پادکست های ESL باشه .

میتونید از اینجا ( کلیک ) اون رو تهیه کنید.

++مجدد دارم یادآوری میکنم که بعد از تسلط روی زبان نصرت بیاین سراغ اینا.

بخش 10 : جامانده! / 7ESL Learning English

عاقا این کانال باحاله جاموند! حدود 2 میلیون سابسکرایب داره و ویژگی اموزش ساده و روان مباحث هست.

اینجا کلیک کنید

++بازم تاکید دارم که اول نصرت تا به یه سطحی از زبان برسین ، اون وسط وسطا یه چیزی گفت بفهمین چی میگه!

باشه برای بعد

بخش 14 که دیکشنری هست باشه برای بعد چون الان روی سیستم نصب ندارم و بذارین سرفرصت هم معرفیش کنم و هم بگم که چجوریه.

بخش 15 : معرفی 2 کانال یوتیوب باحال 

2 تا کانال یوتیوب باحال هست که دلم نیومد به شما نگم ، پس به شما معرفیش میکنم ": )

1.hello iran tv ( کلیک )

2.Persian Learning ( کلیک )

کانال اول ، یه یوتیوبر خانم (سارا) هستم که همیشه اول ویدیو خودش رو معرفی میکنه و در ادامه میره یه موضوع خاص و روز ، مثلا دم عید میره راجع به عید به انگلیسی ، توضیح میده که عید چیه و چیکار میکنیم و اینا ، یه نگاه بهش بندازین.

کانال دوم ، در واقع کانال اموزش زبان فارسی به انگلیسی زبان هاست ، اون قسمت ترجمه شعر یا ترانه ها که فارسی هست و به انگلیسی ترجمه کرده ، خیلی باحاله.نگاش کنید متوجه می شید.

++ یه سوال ، شما اول ابتدایی که رفتین مدرسه ، حرف زدن که بلد بودین ، درسته ؟ بعد رفتین سر کلاس و معلم باهاتون خوش و بش کرد یا نه ؟ نه جدی؟ البته که بلد بودین ، بعدش چی شد؟ کم کم خوندن و نوشتن یاد گرفتین اما حرف زدن بلد بودین و این مهارت رو طی سالها کسب کردین ، نصرت هم به شما مهارت حرف زدن میده که بتونید حرف بزنید و بفهمید که طرفتون چی میگه. پس بازم تاکید میکنم نصرت زیر بنای تمام اموزش های بعدی هست که گفتم.

چند تا مطلب دیگه هم میتونستم بگم مثل اینکه کجا بریم شعر و ترانه دانلود کنیم یا کدوم کتابها برای listening مون خوبن و اینا ولی همینا کارمونو راه میندازه برای حرف زدن و عالیه .هر چی موند باشه یه تاپیک دیگه که لینکش رو اینجا میذارم.( به غیر از دیکشنری ، مابقی رو همه گفتم .)

امیدوارم این مطالب براتون مفید بوده باشه.

ببینید توی اموزشگاه که کلاس میرین جو یه طوریه که مجبور هستین انگلیسی حرف بزنید ، مجبورا مجبور این ع ...

اسی هر وقت نام کاربریتو میبینم فک میکنم اسمت سمیرا هس😂💔

عکس پروفم خودمو عشق جدیدمیم:/❤
اسی هر وقت نام کاربریتو میبینم فک میکنم اسمت سمیرا هس😂💔

عیب نداره ، فقط یادت باشه اون a اخرش جداست و سمیر_آ  ش اینطوری نوشته میشه ": )

2706