2737
2739
عنوان

دلم از مستاجری گرفته😔

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 22 پست

من تابستون اومدم خونه جدید 

صاحب خونه میخواد خونشو بفروشه هر روز هرروز مشتری میاد 

اونم تو این اوضاع بدون ماسک 

چقدرم با فیس و افاده میان  حالم بد میشه از نوع رفتارشون😔 

چون صاحب خونه آشناست نمیتونم اجازه ندم برا بازدید😓

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
به همینش هم راضی باش خواهر من.یه لحظه فکر کن با همون خانواده شوهر یه جا بودی.همین نینی سایت چند نفر ...

خب من با این شرایط که پیش خانواده شششوووعرررر باشم قبول نمیکردم ازدواج کنم. خونه هم قرار بود بخریم ولی خدا لعنت کنه مادر شوهر و پدر شوهر و خواهر شوهرمو که ما رو انداختن عقب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای منم شرایط تورودارم پدرشوهرم نزاشت بخریم گفت کوچیکه زمین خودمو میدم بهتون شماهم بسازید،همون خونه رو امسال۳برابرفروختن،اون پولیم که داشتیم واقاگفتن زمینمومیدم دادیم اون زمینوازش خریدیم واس وپاس،گفتیم ساختوسازکنیم پول کمه شاید ی زمین دیگه بخریم تاببینیم چی میشه،شوهرمن تک پسره وپولدارن واینکه یه دستشو برق گرفته هرکاری نمیتونه بکنه😒

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
خب من با این شرایط که پیش خانواده شششوووعرررر باشم قبول نمیکردم ازدواج کنم. خونه هم قرار بود بخریم و ...

همه از این مشکلات دارن.خیلی از خانم ها هم خودشون نخواستن ولی به خاطر شرایط تن دادن که یه جا باشن.زندگی این روزا سخته. برای همه سخته.زن بودن سخته.مادر بودن سخته.ولی به خودت سخت نگیر.الان همه درگیر مشکلات مالی هستن.نمیشه که دائم ناله کرد.قبول دارم باید تلاش کنی ولی همینه که هست.میتونست بدتر باشه.حال دلتو فقط خودت میتونی خوب کنی.منتظر بقیه نباش.

2738