2737
2739
عنوان

ازدرد شدید پریود پریدم جان من بگید چیکارکردم جونی نموند دیگ برام

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 76 پست

منم خیلی درد دارم   ولی چندتا چیز بهت میگم ک دکتر بهم گفته 1 توی سیکل هات   اصللللا سردی جات نخور مثل مرغ ترشی  برنج   چیزایی  ک طبع سرد داره  

۲ گرمیجات مصرف کن  تو سیکل هات همیشه  باغذات فلفل بخور  خرما بخور زنجبیل بخور 

۳  ۳ الی ۴  روز قبل پریود  گل گاو زبان  دم کن بخور  یا زعفرون  یا گل  اروانه  چوب دارچین  دم کن بخور روزی دوسه بار      وقتی هم دردت شروع شد   جاتو گرم کن  مثلا استفاده از کیسه آب گرم  یا سشوار بگیر ب دلت یا هیتر  بزار زیر صندلی چوبی پتو بکش روش بخاب زیرش گرمم  شی    شیر گرم با عسل بخور   کاچی بخور جوراب بپوش    و  دم کرده چوب دارچین با نبات میل کن  عزیزم من از درد داد میزدم   و گریه  میکردم تمام اینارو رعایت کردم بعد چند ماه  خدارو شکر بهتر شدم  و سیکل هام منظم هم شد  مطمعن باش همیشه  اینکارا رو بکنی خوب میشی وبی همیشگی باید باشه یک ماه انجام  ندی  ماه بعد دوباره  بهم می‌ریزی 

واقعا دیگه خسته شدم خدایی هر دفعه قبلش یه داستانی دارم هم دردای شدید هم افسردگی عصبانیت کمر درد کم ش ...

ای وای باورکن منم بنظرم انقدر درد طبیعی نیس مشکل نمیدونم تغذیه های الانه ؟منم بدتر میشم روز ب روز تومتاهلی؟‌ من متاهلم دکتر میگه درمانی نداره 

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی درد دارم   ولی چندتا چیز بهت میگم ک دکتر بهم گفته 1 توی سیکل هات   اصللللا سردی ج ...

باش عزیزم خیلی ممنون 

منم خیلی درد دارم   ولی چندتا چیز بهت میگم ک دکتر بهم گفته 1 توی سیکل هات   اصللللا سردی ج ...

نگف دکترت بخاطر چیه این دردا؟

2728
ای وای باورکن منم بنظرم انقدر درد طبیعی نیس مشکل نمیدونم تغذیه های الانه ؟منم بدتر میشم روز ب روز تو ...

نه متاهل نیستم دکترم رفتم اخه هزار تا آزمایشم دادم کمبود ویتامین ندارم به جز دی که اونم دارم قرصاشو میخورم نمیدونم والا فک کنم راست میگی شاید از تغذیه هاس ولی بد پدرمون درآورده هر دفعه یه داستانی🙁 

بی سواد در قرن بیستم و یکم فردی نیست که توانایی خواندن و نوشتن ندارد؛ بلکه فردی است که نمی‌تواند بیاموزد، آموخته‌های های قبلی را فراموش کند و آن را با آموزه‌های های جدید جایگزین کند.                             _آلوين تافلر

[QUOTE=224299180]نگف دکترت بخاطر چیه این دردا؟[/QUOTE  گفت خیلی از خانما اینطورین و طبیعیه    حالا کم یا زیاد و اینکه علتش طبع خوده بدن هر کسیه وقتی طبع بدن سرد و خشک یا سرد و تر باشه اینجوری میشه  وگفت ک با خوردن مفنامیک اسید و زدن آمپول چرخه پریود رو خراب میکنی   باید  اینکارا رو بکنی ک اوکی شی بخدا من خیلی اذیت بودم ینی زمینو چنگ میزدم از درد الان پریود ک میخام بشم   یکمی درد داره ولی معمولی ک اونم   دارچین نبات یا زعفرون ک میخورم آروم میشم  بعدم میرم میخابم تو گرما زیاد خوابم میبره بیدار ک میشم انقد سبک ام ک نگو

نه متاهل نیستم دکترم رفتم اخه هزار تا آزمایشم دادم کمبود ویتامین ندارم به جز دی که اونم دارم قرصاشو ...

دقیقا چ جالب منم همین کمبود ویتامین دی رودارم 

2738
دقیقا چ جالب منم همین کمبود ویتامین دی رودارم 

والا دکتر به گفت من نود درصد که میان پیشم دارن نمیدونم از اونه یا نه حالا

بی سواد در قرن بیستم و یکم فردی نیست که توانایی خواندن و نوشتن ندارد؛ بلکه فردی است که نمی‌تواند بیاموزد، آموخته‌های های قبلی را فراموش کند و آن را با آموزه‌های های جدید جایگزین کند.                             _آلوين تافلر
[QUOTE=224299180]نگف دکترت بخاطر چیه این دردا؟[/QUOTE  گفت خیلی از خانما اینطورین و طبیعیه &nbs ...

خداازدهنت بشنوه بخدا ک خسته شدم ولی ازاینایی ک گفتی کدکمش مهم تربود گل گاوزبون قبلش؟نمیدونم گرم میکردم من سردی ام  نمیخورم مشکل کجاس 

مفنامیک اسید معده نزاشته برام بخدا اگ مجبور نباشم نمیخورم ک

والا دکتر به گفت من نود درصد که میان پیشم دارن نمیدونم از اونه یا نه حالا

توحس میکنی دلیل این درداچیه چه عادت اشتباهی داری 

توحس میکنی دلیل این درداچیه چه عادت اشتباهی داری 

تغذیه ام خوب نیست راستش زیاد خیلیییییییی سردیجات میخورم اصن بدون ماست نمیتونم زندگی کنم یه مدت فست فود اینا خیلی میخوردم که حالم خراب شد دیگه چند وقته نخوردم کلن زیاد اشغال خورم همینم مشکل معده گرفتم 😑

آره بعدازظهر دوتامفنامیک اسید خوردم آروم شدم الان یهوازخواب پریدم بادردوحالت تهوع

فقط شیاف دیکنوفناک 

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
خداازدهنت بشنوه بخدا ک خسته شدم ولی ازاینایی ک گفتی کدکمش مهم تربود گل گاوزبون قبلش؟نمیدونم گرم میکر ...

نخور مفنامیک  عوارض داره رو کبد و معده  ببین     گل گاو زبون ب اخلاقت کمک میکنه ک کسیو جر ندی   خخخ  همش مهمه  حالا دوسه تاش نخوردی نخوردی   ولی مرغ خیلی تاثیر داره چون ب شدتتتتت سرده     نخور    دم کرده دارچین نبات یا زعفرون نبات  خوردن تو  دوران پریود   و گرم کردن جات   از همه مهم تر و البته نخوردن سردی  تو دوران پریود ار همه مهم تره

تغذیه ام خوب نیست راستش زیاد خیلیییییییی سردیجات میخورم اصن بدون ماست نمیتونم زندگی کنم یه مدت فست ف ...

خخخخ منم مث خودتم تورژیمم الان یکم تغذیمو درست شه میدونی علاقه ای به گرمیحات ندارم اصلا فقط سردی الان خیلی کم کردم ولی عاشق ترشک لبنیات..

2706