2733
2734
عنوان

میخوام خودموبکشم انقدر که بادکنم وبترکم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 59 پست
منم عاشق آشم😂 میمیرم براش اونم بدجور 🥺 مخصوصا آشای خالم یه بار مامانم غذا مفصل درست کرده بود گفت ...

وایییی عزیزم من دیووونشم اش خیلی دلبرو جذابه بخدا اصلا دیوونه کنندست عشقه عشق من نمیتونم به هیچ غذایی ترجیحش بدم خیلی خفنه 😍😂😂😂😂😂

وایییی عزیزم من دیووونشم اش خیلی دلبرو جذابه بخدا اصلا دیوونه کنندست عشقه عشق من نمیتونم به هیچ غذای ...

دقیقاً 😂

آش های محلی هم که دیگه بدتر 

من دو تا آش مه عاشقشونم بعد رشته پلوره و ترخینه است😂⁦♥️⁩

@دختری_از_جنس_طلا    

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکم ندارم زیاد پایین تنم چاقه  از رونام متنفرم ولی کلا مدلم اینطوره از نوجوونی

خوشبحالت عزیزم  رون وپایین تنه بزرگ عیب نیست خیلیم خوبه زن باید کمی گوشت داشته باشه بدنش اگه میخوای لاغربشی ازاون قسمتا  ورزش های پابرو وپیاده روی کن تاثیر خیلی زیادی میذاره 

دقیقاً 😂 آش های محلی هم که دیگه بدتر  من دو تا آش مه عاشقشونم بعد رشته پلوره و ترخینه است😂⁦ ...

واییییی نگودلم خواستتتت اونا که دیگه هیچی من میمیرم براشون فک کن یک اش باسبزی تازه درست شده باشه ایجانمممم حرف نداره من اون اشا که گفتی تاحالا نخوردم ولی اش دوغ وآش رشته آش های مورد علاقمن انقدر میخورم تا بترکم هروقت درست میکنم اوووووف پیازداغ وکشک فراووون بریزی تو هوای سرد بخوری دیووونه کنندست محشره لعنتی❤❤❤😋😋😅🤣🤣🤣🤣

2728
واییییی نگودلم خواستتتت اونا که دیگه هیچی من میمیرم براشون فک کن یک اش باسبزی تازه درست شده باشه ایج ...

آش که زیاد کالری نداره راحت بخور نوش جونت

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕
آش که زیاد کالری نداره راحت بخور نوش جونت

واییی اجی اتفاقا اش کالریش خیلی زیاده من خودم کالری شماری میکردم ۲۰ قاشق اش رشته بیشتراز ۱۰۰۰ کالری هست اخه چراباید غذا به این خوشمزه ای اینقدکالریش زیادباشه😔🥲💔

واییی اجی اتفاقا اش کالریش خیلی زیاده من خودم کالری شماری میکردم ۲۰ قاشق اش رشته بیشتراز ۱۰۰۰ کالری ...

😯😯😯 نمیدونستم

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕
2738
من دلمه دوست ندارم برعکس تو یبارخوردم اصلا خوشم نیومد 

عشششششق منه عشقم 

ولی فقط خودم بپزم نکته اش هم همون غوره است 

وایییی خدا خورشت کرفس و یادم رفت 

گوجه سبز فریز میکنم جای چاشنی ترش میریزم توش مزه ی خود خود بهشته 

من مطمئنم تو بهشتی که منو ببرن ناهار هر روز خورشت کرفسه شام دلمه   

عشششششق منه عشقم  ولی فقط خودم بپزم نکته اش هم همون غوره است  وایییی خدا خورشت کرفس و یا ...

وااااایییی اجی بخدا ازهردوغذاهای مورد علاقت متنفرمممم بکشنم نگاه هم به خورش کرفس نمیکنم خدایی چطور میخوری مطمنم من برم  جهنم ازکرفس برای شکنجه کردنم استفاده میکنن ازبوش حالم بدمیشه فقط گوجه سبزاونم خام عاشقشم🤣🤣🤣🤣🤣

وااااایییی اجی بخدا ازهردوغذاهای مورد علاقت متنفرمممم بکشنم نگاه هم به خورش کرفس نمیکنم خدایی چطور م ...

جااااان منهههه جانننن

عوضش از آش بدم میاد اما هر کی هوس آش کنه به من زنگ میزنه اش هام عالیههه

جااااان منهههه جانننن عوضش از آش بدم میاد اما هر کی هوس آش کنه به من زنگ میزنه اش هام عالیههه

وایییی عزیزم چقد منوتو باهم تفاهم نداریم من عاشق اشم تومتنفری ازش هرچی من دوست دارم تو بدت میاد هرچی تودوست داری من بدم میاد افررین منم اشام عالیه  تواین مورد باهم تفاهم داریم گلی

بیا با هم ازدواج کنیم همو بکشیم همون اولش سر غذا 😂😂😂😂

واییییی فکرشوکن اگه من یاشمایکیمون مرد بود اون یکیوطلاق میدادسرغذا یایکیمون قاتل اونیکی میشد چقدوحشتناککککک هرروز دعوا سرغذا دلیل طلاق میشد غذا🤣🤣🤣🤣

2706