2737
2739

بخدا وسواس آدمو میکشه نابود میکنه دیگ هیچی از زندگی‌نمی‌فهمم...😔وسواسم شدید ترین حالشه و با سرچ تو گوگل شروع شد

دو تا کیست دارم که دکتر گفت اندونمتریوزه و صب تا شب میگم نکنه سرطان بشه و دوباره برم سونو بگه سرطانه...شاید به نظر شما مسخره بیاد ولی من شبا با وحشت از خواب میپرم و میگم نکنه سرطان بشه دارم دیوونه میشم بخدا فقط مرگ میتونه آرومم کنه من عاااشق زندگی بودم خدا چرا باید این بلا سرم میومد این وسواس دست از سرم بر نمیداره😔فقط مرگ میخوام همین😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیییزم باور کن خیلی از خانوما دچار کیست میشن مامان من تازگی خوب شد. فقط تو نیستی. بعدشم شما شاید اختلال بیمار‌انگاری داری منم داشتم شبا از استرس بیدار میشدم فک میکردم دارم میمیرم...رفتم روانپزشک خیلی کمکم کرد

2728

تباشیر بگیرید استفاده کنید خوب میشید چون خیلی نگران بودین جسارت کردم کامنت گذاشتم

یاعلی

کاربر آقا هستم                                               خوشا دردی که درمانش تو باشی...                    

همه دارن که کیست آندرومیوز

من دارم ، خواهرمم داره، خیلی ها دارن

فکر کنم با بچه دار شدن از بین میره

یه پاپ اسمیر هم بده خیالت راحت شه

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2738

عزیزکم ادم سرما هم بخوره بره تو نت سرچ کنه فکر میکنه الانه که بمیره، منم اونقدر از این چیز میزا دارم که بایستی برم چکشون کنم مجدد و نرفتم، شایدم من پوست کلفتم😂 تو هم سخت نگیر و فکر بد نکن، دور از جونت چیزی بود خب دکتر میگفت فکر الکی نکن. 

عزیییزم باور کن خیلی از خانوما دچار کیست میشن مامان من تازگی خوب شد. فقط تو نیستی. بعدشم شما شاید اخ ...

با کیست هیچ مشکلی ندارم ولی میترسم این کیست سرطان شه خییلی داغونم کرده خییلی فقط آرزوی مرگ میکنم😔😔😔😔😔

همه دارن که کیست آندرومیوز من دارم ، خواهرمم داره، خیلی ها دارن فکر کنم با بچه دار شدن از بین میره ...

اخه خدایی نکرده تبدیل به سرطان نمیشه؟؟دکتر گفته هر ۶ ماه سونو بده میترسم ۶ ماه دیگ برم بگه بدخیمه حتی الانم ک دارم میگم وحشت کردم

اخه خدایی نکرده تبدیل به سرطان نمیشه؟؟دکتر گفته هر ۶ ماه سونو بده میترسم ۶ ماه دیگ برم بگه بدخیمه حت ...

برای همه کیست ها میگن ۶ ماه یکبار باید چک شه، من به جز این تو سینم هم کیست دارم 😐😂

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2706