2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخداباهرکی دوست میشم حتی اطرافیانم بهم ضربه میزنم خیلی احساس تنهایی میکنم خیلی احساس سنگینی غم دارم ...

خوب من نظرم اینه همین جمع یه گروه باشیم گاهی با هم حرف بزنیم که حال دلمون خوب شه و کمک کنیم بهم. یه جمع دوستانه 

اگه دوست داشتی میتونی به خودم پیام بدی خوشحال میشم بتونم کمک کنم با بچه های دیگه هم صحبت میکردیم

این احساس تنهایی شما دلیل روانشناختی هم داره خصوصا ریشه در کودکیتون داره ولی قابل حله عزیزم

2731
2738
بد بودن رو یادش نده 😟بهش بگو طرف سم جماعت نره با آدمی که اهل باشه دوست بشه هیچ وقت رفیق نیمه راهش ن ...

این که ادم واسه خودش حد و مرز قائل باشه بد بودن نیست من که نگفتم بد اخلاق باش 

منظور من اینه ادم گاهی وقتا حتی به خاطر اینکه دیگران قدر بدونن و بفهمن که ما اگه باهاشون مهربونیم دلیلش اینه دوستشون داریم وگرنه ما هم میتونیم سرد و بی محبت باشیم باید یه جاهایی مهربون نباشیم وگرنه فکر میکنن این وظیفه ی ماست که باهاشون مهربون باشیم حتی تو روابط فرزند و والدین هم والدین گاهی وقتا به خاطر صلاح بچه ها هم مهربونی رو کنار میذارن که اینکار فقط به دلیل دوست داشتن اوناست

این که ادم واسه خودش حد و مرز قائل باشه بد بودن نیست من که نگفتم بد اخلاق باش  منظور من اینه ا ...

همون ماجرای لطف مکرر میشود حق مسلم 👌آره از اون لحاظ موافقم که البته اونم به وقتش خوبه 

تو رو خدا بگو

سر مهریه توافق میشه؟؟

کی ازمایش میدیم و عقد می کنیم؟؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭