2733
2739
یه کاربری بود ۵ تا بچه داشت ،، اسمای مذهبی هم گذاشته بود ، بعد چپ و راست تاپیک میزد عکس شوهرم ، عکس ...

خدای خلاقیت بوده ۵ تا اونم اسم مذهبی گذاشته بوده این اسم جدیدا رو دوس نداشته یا شایدم بلد نبوده🤣

زندگی یه جاهایی سخته یه جاهاییش آسون توی آسوناش بیخیال سختاش نشو و واسش برنامه داشته باش و توی سختاش واسه آسون شدن و خوب کردن حالت تلاش کن. هر دوش میگذرن. زندگی همینه یه سفره باید از مسیر لذت ببری نه اینکه به فکر رسیدن به مقصد باشی. توی مقصد فقط باید از قطار زندگی بری پایین و سفر تمومه. یادت باشه زندگی چه خوب چه بد اونی که بتونه طعم زندگیشو تا پایان سفر شیرین نگه داره برنده اس و تنها کسی که میتونی این شیرینی رو تا پایان برات حفظ کنه خودتی و بس.نه مادرو خواهرو بستگانو حتی همسرت. چایی نبات زندگی خودت باش😊🙃
خدای خلاقیت بوده ۵ تا اونم اسم مذهبی این اسم جدیدا رو دوس نداشته یا شایدم بلد نبوده🤣

بابا یه تاپیک زده بود فاطمه حلما بذارم و فاطمه سلوا بذارم یا فاطمه معصومه  ؟  ۲ قولو دختر باردار بود مثلا ،، بعد تو تاپیکش بحث شد سر این اسمها ،، یعنی یه مرد فوق العاده بیکار پشتش بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا یه تاپیک زده بود فاطمه حلما بذارم و فاطمه سلوا بذارم یا فاطمه معصومه  ؟  ۲ قولو دختر ...

وای خدا عجب پدرسوخته ای بوده🤣

حالا ببین چقدر نشسته با این چیزا به ریش ما خندیده ملعون.حالا نی نی یار ترکونده این نفوذی رو یا نه؟

زندگی یه جاهایی سخته یه جاهاییش آسون توی آسوناش بیخیال سختاش نشو و واسش برنامه داشته باش و توی سختاش واسه آسون شدن و خوب کردن حالت تلاش کن. هر دوش میگذرن. زندگی همینه یه سفره باید از مسیر لذت ببری نه اینکه به فکر رسیدن به مقصد باشی. توی مقصد فقط باید از قطار زندگی بری پایین و سفر تمومه. یادت باشه زندگی چه خوب چه بد اونی که بتونه طعم زندگیشو تا پایان سفر شیرین نگه داره برنده اس و تنها کسی که میتونی این شیرینی رو تا پایان برات حفظ کنه خودتی و بس.نه مادرو خواهرو بستگانو حتی همسرت. چایی نبات زندگی خودت باش😊🙃
2731
@elhammosavi     اینه

اعه این الان تو پی وی من بود حدودا ۳۰ دقیقه پیش یهو کاربریش بسته شد اون پیام بی صاحابشم اون بالا موند داره رو اعصاب راه میرا

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚

این الهام موسویه همین یه ساعت پیش بهم درخواست دوستی داده بود من حسم میگفت پشت این کاربری خانم یه مرد گولاخ نشسته🤭😂

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤
2738
بابا یه تاپیک زده بود فاطمه حلما بذارم و فاطمه سلوا بذارم یا فاطمه معصومه  ؟  ۲ قولو دختر ...

اره من یادمه راس میگی ولی اون که همش عکس لوازم ارایش اینا میزاشت

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            
چی گفت

یه حرف نرسید که گفت اصل بدع منم گفتم فاطمم شما خانومی؟

هیچی دیگه بعدش ترکید پیامشم اون بالا موند😑😐

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚
دقیق یادم نیست ولی دوتا کاربریاش ترکیده 

باز خوبه لو رفته. کاربریشو دیده بودم چند بار ولی چون زیاد اینجا نمی یام این ماجرا ها رو نمی دونستم.

همون که می‌خواست طلاق بگیره 

من باز ترکیدم 🤕دیگه بدترکم عمرن بتونم عضو بشم 😩ی پسر دارم تا نداره👑 برای همه حاجتام ی صلوات بفرسیدن عزیزان🙏 خدای پسرمو به خودت سپردم راه راستو بهش نشون بده همیشه💝💖
2706