2737
2734

کلا ازادم

اما تاحالا پا کج نذاشتم

هر حاجتی داری 7 بار دعای نادعلی کبیربخون معجزس که میگم⭐️👌میگه که:باز این خودکار ها دارد به پایان میرسد؛گر چه مِهر از او ندیدم دارد آبان میرسد🙂💫شمع را باید از این خانه برون بردن و کشتن تا که همسایه نداند که تو در خانه مایی💛💫نقش بندی میکند هر دم خیالش در نظر؛هیچ نقاشی نمیبندد چنین نقشی دگر💫 بارونو دوست دارم اما همیشه اقیانوش موجب ترسم بوده🐚🌙جهت خوشبختیم یه یا ارحم الراحمین مهمانم کن💛🌙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زیادددی دیگه من آزادم ...  ولی حیییف  این بچه ها نمیزارن جایی برم 🥴

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2738

بله خیلی

آزادی یعنی از نظر روانی و فیزیکی اختیارت دست خودت باشه و این مسئله رو هم خودت هم اطرافیانت پذیرفته باشید چون مثلا یه جا هست خود طرف شخصیت آزاده ای داره ولی قوانین زن ستیز نمی‌ذاره آزاد باشه یه جا هم بقیه قبولش دارن خودش اعتماد به نفس و اختیار نداره متاسفانه هر شخص متاهلی(زن) که در ایران و با این شرایط و قوانین ازدواج کرده باشه بطور حتم آزادیش رو از دست داده(نظر شخصی)

آزادی تعریف های زیادی داره و از جنبه های مختلف میشه نگاه کرد حداقلش اینه در مسائل روتین و روزمره ای که آسیبی به کسی نمیزنه بتونی با دست باز عمل کنی و اعمالت توسط شخص دیگه کنترل نشه

آزادی حق مسلم آدماست این چیزیه که خدا برا ما قرار داده نباید مثل یه لطف از جانب بنده خدا بدونیم 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً