2733
2739

دوتا آدم ساده که از نظر اجتماعی، سنشون یکم بالاست و نمی‌خوان ازدواج کنن یا اینکه از همدیگه خوششون نمیاد، اما به شکل سنتی به هم معرفی شدن و خلاف میلشون مجبورشون میکنن که باهم ازدواج کنن و تا آخر عمر هم بدبخت میشن بخاطر ازدواج باهمدیگه، و همه چیزشونو توی این ازدواج ازدست میدن و برای همیشه آرزو به دل میشن و حتی بچشونم ممکنه بخاطر اونا بدبخت بشه. 

اون کسایی که این دونفررو مجبور کردن که باهم ازدواج کنن، حکمشون توی دادگاه الهی چیه؟ گناهکار نیستن؟ این دونفر به زور باهم ازدواج کردن و بخاطر آبرو، مجبور شدن از هم طلاق نگیرن و تا آخر عمر بدبخت و بدبختتر شدن و چیزایی رو از دست دادن که هر انسانی رو نابود میکنه. کسایی که این دونفرو مجبور به ازدواج کردن و به نظر این دونفر احترام نذاشتن، بی گناهن؟ و خدا بدون تاوان میذارتشون؟ یعنی نه توی این دنیا و نه توی اون دنیا، خدا تاوانی براشون درنظر نمیگیره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط میدونم اکه حتی یکی از طرفین راضی نباشه اون عقد باطل و به هم محرم نمیشن.

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
فقط میدونم اکه حتی یکی از طرفین راضی نباشه اون عقد باطل و به هم محرم نمیشن.

اتفاقا  تو اسلام به بله یعنی گفتار زبانی بسنده کردن وقتی بله گفتی دیگ تمومه دلی یا احساسی مهم نیس

2738
اتفاقا  تو اسلام به بله یعنی گفتار زبانی بسنده کردن وقتی بله گفتی دیگ تمومه دلی یا احساسی مهم ن ...

این حرف ها رو از رو چی میزنید؟ تا از چیزی به اندازه کافی آگاهی ندارید بنظرم حرف نزنید چون گناه.

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
خب درست میگه ، وقتی بله مبگید تمومه

اخه میگه قلبا راضی نباشه نه بله لفظی و اجباری کفایت نمیکنه خیلی ها بودن با زور چاقو و اینا بله رو از شخص گرفتن.

اخه میگه قلبا راضی نباشه نه بله لفظی و اجباری کفایت نمیکنه خیلی ها بودن با زور چاقو و اینا بله رو از ...

اون زور چاقو فرق داره ، چون خطره جانی هست و یه چیز مشخصی هست 

اگه مثلا کسی بخاطره فشاره خانواده سر سفره ی عقد بله بگه اون عقد صحیحه

درخواست دوستی قبول نمیکنم
اون زور چاقو فرق داره ، چون خطره جانی هست و یه چیز مشخصی هست  اگه مثلا کسی بخاطره فشاره خانواد ...

اها اگه خودش طرف دوست نداشته باشه ولی با میل خودش بله بگه اره اون فرق داره ولی در غیر اینصورت باطل.

2706