2733
2739
عنوان

با چی ناخنامو تقویت کنم؟؟؟

189 بازدید | 33 پست

ابلیمو هر از گاهی میزنم. 

قرص چی بخورم؟ بجز زینک پلاس

من ناخنام 10 سالی هست همیشه بلند و ناز بودن ولی الان 2ماهیه که ازته ته میشکنن

میخاستم برم ناخن بکارم ولی دودلم. 

چون واقعا ناخنای خودم خیلی خوشگل بودن هرکی میدیدی میگفت کاشتی یا مال خودته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وااای باز تایپیک ناخن 🤣🤣 کاشت 😄 همین الان یه بنده خدایی تایپیک زده بود یه سری علامه اومدن و یه سری اراجیف گفتن و تایپیکو ترکوندن😄

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜

اگر هم ناخن کاشتید بعد خواستید ریمو کنید.

نرید پیش ارایشگاه ریمو کنید چون انقدر با استون و سوهان برقی میتراشن که به گوشت میرسه 

تو خونه با ناخن گیر چشاتونو ببندید تا نپره تو چشمتون.

بچینید از ته هر هفته کمیشو بچینید تا ناخن زیرتون سالم بمونه.بعد محلول تقویت اخن هیدرودرم بزنید

2738

برو ژلیش کن راحت شی

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
اگر هم ناخن کاشتید بعد خواستید ریمو کنید. نرید پیش ارایشگاه ریمو کنید چون انقدر با استون و سوهان بر ...

دقیقا

من الان باردارم نتونستم دیگه بزم ترمیم

دارم همین کار و میکنم

فقط نمیدونم چرا هر چی دکتر و سونو میرم خانومای باردار همه ناخونا خوشگل موشگل 

مگه ضرر نداره؟

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
اسیبی نمیزنه با ناخنام؟؟؟  بزارم بلند شه بعد ژلیش کنم یا الان که کوتاهه؟؟

نه جای خوب برو ، نه منم کوتاه بود رفتم 

2706