2737
2739

مثلا یه چیزی رو از من می پرسه؟بعدش میره دوباره راجع به همون موضوع از شوهرم‌ می پرسه.مثلا میخواد ببینه جوابامون چیه؟مثلا از من میپرسه شام میمونین من میگم نه،بعد نیم ساعتش دیگه ش اروم به شوهرم میگه شام چی دوس داری بذارم؟😶یا مثلا شوهرم بهش میگه‌ ما خونه بودیم دیروز؟دوباره میاد اروم از من میپرسه دیروز کجا بودین.بدم میاد از این اخلاقش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از دست شما عروسااا 😅

یبار زنداداشمو گفتیم وایسین شام

گفتش نههه محمداقا خسته ست گفته بریم

همووون لحظه داداشم اومد بعد به زنش گفت شب وایسیم نظرت چیه؟

😒

و نخ به نخ دهنم دودست... غمت غلیظ ترین کامست...
2738

مادر شوهر منم ۳ سال پیش اینطوری بود . و اره ادم حس بدی بش دست میده. اما‌الان دیگه هم مادرشوهرم عاقل شد هم من با سیاست شدم و هم شوهرم حسابی چسبید ب زندگی و کار و تلاش و  اینا  و قید حرفای خاله زنکه رو زد و ب مادرش و خواهراش تذکر میداد . در کل جا افتادم دیگه واسشون خیلی از کارای شیطانیشونو کنار گزاشتن خخخخخ

😂😂😂😂😂

خخخ دیگه اونم هیچی نگفت

خدایی ما هم ادمای تیکه بندازی نیستیم وگرنه کس دیگه بود سر همون یه دعوا راه مینداخت که چرا دروغ میگی

حقشم بود خب نمیخوای وایسی این اداها و دروغا چیه

مثه ادم بگو

نمیدونم کلا چشه عصابتو بهم میریزه

یکمم زیادی درونگراست دیگه باز بدتر

خخخ دیگه اونم هیچی نگفت خدایی ما هم ادمای تیکه بندازی نیستیم وگرنه کس دیگه بود سر همون یه دعوا راه ...

خخخخخخخخ منم خیلی درونگرام . عب نداره دست خودش نی درکش کنید و خوبه ک تیکه بندازو اینا نیسین .

خخخخخخخخ منم خیلی درونگرام . عب نداره دست خودش نی درکش کنید و خوبه ک تیکه بندازو اینا نیسین .

با خونواده ش خوبه

اخه دو ساله عروسمونه

باورت میشه کلااااا اگر حرف بزنه سرجمع ده دقه بیشتر نمیشه

همینجور صم و بکم 😐

یا مثلا همه دستمون بنده داریم کار انجام میدیم اون همینجور نشسته سر جاش

درسته وظیفه ی قانونی یا شرعی ش نیست اما اخلاقا بد نیست پاشه به مادر شوهرش یه کمکی بکنه..

مامان منم انقدددددر مظلومه میگم خب مامان جان اینهمه کار ریخته سرمون یه بخشیشو بده اون

تازه من که میگم دو تا سیب زمینی میبره پوست بگیره

درصورتیکه خودش باید پاشه انجام بده نمیشه ادم هی بهش دستور بده