2737
2734

دو روز گذشته الان..

از طرفی جراحی هم داشتم میترسم خون بکشن حالم بد بشه..

نمیدونم از بین رفتن بویاییم واسه جراحیه یا کرونا ۱۷ روزه عمل کردم شاخکامو سوزوندم ولی دوسه روزه خارش و درد گلو و سرفه دارم البته کمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳تا۷روز

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
2728
اونو نمیتونم چون بینیمو عمل کردم. پس میشه فردا ازمایش بدم؟ راسته که اومیکرون نشون نمیده؟

غیر از اون،میشه تست آنتی بادی

که نشون نمیده الان داری یا قبلا داشتی که آنتی بادیش تو بدنت هست

بله اومیکرونو نشون میده،من دیروز ساعت۶ تست دادم مثبت شده، دکتر فوق تخصص ریه رفتم امروز گفت علایمم هم دقیقا همین اومیکرونه

2738
یاخدا

ولی ببین عزیزم اگه علایم داری قرنطینه رو رعایت کن، اینارم تو ذهنت داشته باش:

دکتر گفت آب گرم، یا آب نمک گرم قرقره کنم، نذارم اصلا گلوم سرد یا خشک بشه، دایم مایعات گرم مثل شیر گرم،سوپ گرمو اینا بخورم، شربت دیفن هیدرامین اول قرقره کنم بعد قورت بدم

و کلا گفت نترس ظرف ۵ روز دوره ش میگذره

البته داروهم داد ولی کم،گفت درد گلوتو تحمل کن خوب میشی

سرفه ام دارم گفت نگرانش نباش زود میگذره

تست پی سی ار از حلق بده

شوهرم من دو روز بعد گلو درد ازمایش داد مثبت شد

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2706