2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم اگه خدا بخواد همسر من قسمت مپنای ریلی هستش بعنوان مکانیک.میشه از حقوق مزایاش بگی؟

انشاءالله با سلامتی عزیزم من همسرم بهره بردار اونجا.. فکر می‌کنم 4و نیم 5 باشه ک اگ اضافه کاری باشن بیشتر هم هست 

بهم میگن شبیه" اوزگه یاگیز ''  ریحان فیلم سوگند 😍 هستم 😁🤗 گفتم یه تصوری ازم داشته باشید 😜😂😁
یکبار دیگه تاپیک زده بودم یکی برادرشوهرش بود خیلی ازش نتونستم سوال کنم الانم خیلی امیدوار نبودم کسی ...

نیروگاه گازی و میگی دیگ؟ 

بهم میگن شبیه" اوزگه یاگیز ''  ریحان فیلم سوگند 😍 هستم 😁🤗 گفتم یه تصوری ازم داشته باشید 😜😂😁
2738
انشاءالله با سلامتی عزیزم من همسرم بهره بردار اونجا.. فکر می‌کنم 4و نیم 5 باشه ک اگ اضافه کاری باشن ...

ساعت کاری نه.منظورم اینه درسته ماههای زوج ۵تومن کارانه میدن؟ درسته هر۶ماه یکبار افزایش حقوق داره؟ 

ساعت کاری نه.منظورم اینه درسته ماههای زوج ۵تومن کارانه میدن؟ درسته هر۶ماه یکبار افزایش حقوق داره؟&nb ...

هر 6 ماه افزایش حقوق نداره یعنی ندیدم من عزیزم شاید قسمت مکانیک باشه ولی خیلی از جهات دیگ مثل عیدی و پذیرایی و ناهار شام و اینا اوکیه

قسمت ریلی.بهتون بلیط رایگان هواپیما و بلیط رایگان قطار واسه مسافرت میدن؟

من شوهرم نیروگاه گاز شرکت مپنا هست گلم 

ولی کلا مپنا خدا رو شکر خیلی حق و حقوق کارمندان زیاده 

نیروگاه گازی و میگی دیگ؟ 

میرین دکتر تمام هزینه هارو کامل کامل شرکت پرداخت میکنه؟ اینجایی که همسرم هست کامل نیومده بیرون هنوز اینجا نهایت تا ۶۰درصد رو بیمه تمکیلی دانا میداد مابقی رو باید از جیب میذاشتیم

2706