2733
2734
عنوان

من یه بیمار روانیم

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 60 پست
یه بیمار روانی نباش

نکته ظریفی بود

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
بهزیستی...  مراکز بهزیستی روانشناس رایگان دارن فکر کنم...  1480 شماره 1 روانشناسه رایگان ...

ممنون عزیزم

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نکته ظریفی بود

جدی میگم. گاهی حتی دکتر و روانشناس حال آدمو بدتر میکنه. همه ی آدما دورانای سختی توی زندگیشون دارن که از نظر روحی فوق العاده میرن توی فشار، حتی بعضیا زندگی براشون بی معنی میشه، زجرآور میشه، حتی عده ای دست به خودکشی میزنن و خلاصه هر کسی میخواد به روش خودش از وضع خفقان آوری که اون زمان داره خارج کنه خودش رو. ولی هر روشی درست نیست، همیشه دکترا و روانشناسا نمیتونن کمک کنن. برعکس خود آدم خیلی بیشتر از بقیه میتونه به خودش کمک کنه. میدونم سخته. خیلی هم ممکنه اذیت بشی ولی هیچکس بین آدما نیست که تورو بهتر از خودت بشناسه، پس اگه بخوای میتونی بین آدما خودت بهترین و بیشترین کمک رو به خودت بکنی تا حالت بهتر بشه.این دوره زمونه آدما کمتر مراقب هم هستن، کمتر هوای هم رو دارن، کمتر به روح و روان هم اهمیت میدن، کمتر محبت میکنن پس ازشون انتظار و توقعی نداشته باش. اگه خیلی بهشون تکیه کنی موقعی که جاخالی بدن میخوری زمین. پس فقط در حد استراحت بهشون تکیه کن. تا اذیت نشی. 

چرا فکر میکنی روانی هستی؟؟

فوق العاده دمدمی و بی ثباتم. تصمیم گیریم فاجعه هست!!!  پنج روز طول میکشه تا یه تصمیم ساده بگیرم. 

در عرض یک روز سه مدل احساس متضاد در مورد یه آدم یا یه موضوع پیدا میکنم. 33 سالمه. مجردم. 

بی ثباتیم همرو متعجب میکنه

استاد رها کردن چیزی یا کسی هستم 

بعلاوه اینکه فوقالعاده رویابافی میکنم و خیالاتیم

تو وجودت خشونت داری؟؟؟؟

آره اما هیچوقت تخلیش نکردم. دلم میخواد تخلیش کنم

2738
جدی میگم. گاهی حتی دکتر و روانشناس حال آدمو بدتر میکنه. همه ی آدما دورانای سختی توی زندگیشون دارن که ...

ممنون عزیزم ولی مشکل من بی ثباتیه شدیدمه

ممنون عزیزم ولی مشکل من بی ثباتیه شدیدمه

عزیزم... 

اینا همه نشون دهنده ی کمبود شدید سرتونین مغزه..... 

باید برید دارو مصرف کنی... 

حتما به روانزپشک مراجعه کن خوب خوب میشی. 

2706