2737
2739
عنوان

میخام برم لیزر

93 بازدید | 9 پست

عزیزان چ دستگاهی خوبه برای لیزر؟

باید چیکار کنم قبل لیزر؟

میخام‌واسه بیکنی برم 

درد داره؟؟ باید بی حسی بزنم،؟

کلا هر تجربه ای که دارید لطفا بگید 

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
واسه ایرانیا الکساندرایت بهتره سازش داره

عزیزم شما انجام دادی

درد داره؟؟؟

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لیزر الکساندرایت کندلا و بایوس من هردو رو انجام دادم کندلا بهتر بود 

یک روز قبل لیزر شیو کن بدنتو کیسه نکش یا با موبر نسوزون فقط شیو کن قبل رفتن به مرکز هم دوش بگیر ،دردش هم قابل تحمله این دو دستگاه خنک کننده دارن 

بیکینی رو با این دستگاه ها بدون بی حسی میشه لیزر کرد اگه خیلی حساسی نیم ساعت قبل رفتن پماد زایلاپی بزن و قبل لیزر کردن بشورش تا نسوزی

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
آگر لوس باشی آره وگرنه نه چندان من میرفتم یه جلسه اپراتور پرسید بی حسی زدی گفتم نه سوزش ریز داره درد ...

واست توی چندجلسه جواب داد؟؟

لیزر الکساندرایت کندلا و بایوس من هردو رو انجام دادم کندلا بهتر بود  یک روز قبل لیزر شیو کن بد ...

مرسییی 😘😘😘

2738
۸ جلسه

۱ سال طول کشید یعنی؟

چقد فاصله جلسات بودع؟

۱ سال طول کشید یعنی؟ چقد فاصله جلسات بودع؟

۸ ماه ماهی یک بارالبته جلسه اول ۷۰ -۸۰درصد ریزش کرد تا جلسه ۸کاملا از بین رفت دیگه جلسات پایانی پرز مانند بود وچندتا دونه ضخیم داشت

دل شکستن هنر نیست ......