2733
2734

اگه گوشتی باشه تا یکسال الی یکسال و نیم ورم

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من بینی ام‌رو خرداد عمل کردم الان فقط نوک بینیم بی حسه وکمی ورم داره ولی زیاد نیست شاید ده درصد یا حتی کمتراز ده درصد  ورم اولیه  ...ماساژ رو انجام دادید؟؟ 

در دوچال گونه ات دنیای من جا می شود ،عاشق دنیای خویشم لحظه خندیدنت 😍
ن تقریبا  استخونی بود

بینی یا گوشتی هست یا استخونی..اینو از روی نوک بینی میشه فهمید نه بالاش.بالا که همه استخون دارن

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
بینی غضروفی عملش خوب در میاد?

بستگی به دکترت داره......ببین عمل بینی غضروفی رو چجوری درمیاره والبته مراقبتهای بعد عمل هم تاثیر داره

2740
نه ماساژ  ندادم

میتونی عطسه کنی یا فین؟؟ منظورم اینه بینیتون موقع خمیازه وفین راحته یا اذیت میشید؟؟

میتونی عطسه کنی یا فین؟؟

اره میتونم. اما ورمش هست هنوز نوک بینیم ورم داره احساس میکنم تیغه بینیم یکم هنوز پهنه. زیره پره ی بینیم انگار هنوز خوب جوش نخورده ب صورتم