2737
2739
عنوان

بنظرتون حق بانامزدمه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 12768 بازدید | 306 پست
تا پیک های قبلیشو بخونی روانی میشی از دستش

ولش کن برم بخونم دو‌سه شب نمیخوابم 

همین الانم خوابم پرید از سرم😵‍💫😵‍💫

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه پدرومادرت دنبال مادیاتن بااینکه پدرومادرم خونه واینانمیخان فقط میگن کار

عزیزم خودت به عقلت رجوع کن ببین میتونی با ی بیکار بی پول زندگی کنی؟! ت

تازه وارد نیستمااا دومین کاربریمه😍
ببین خانوم گل، بنظرمن خودت عقلتو قاضی کن. کسیکه الان هنوز هیچی نشدهحرمت خونوادتو نداره و میگه دارن د ...

وای به خدا از نزدیکان من طلاق گرفت به خدا انقدر سخته  طلاق نه میتونی همینجوری بزاری طرف بره چون خیلی اذیتت کرده میخوای حداقل اینجوری دلت خنک شه  ولی نمیشه تو روند دادگاه هر کاری کنی که اون اذیت شه خودت بدتر اذیت میشی ، به همین راحتیم واقعن آدم زورش میاد خلاصه که خیلی سخته آخرشم افسرده میشی تازه وقتی طلاق گرفتی  مشکلات شروع میشن  تازه اگه شانس بیاری بچه نداشته باشی

2731
آفرین به پدر و مادرت معلومه براشون خیلی مهمی تو الان نمیفهمی چه لطف بزرگی در حقت میکنن ای کاش پدر و ...

ای جانم عزیزم منم پدرومادر از روی سادگی این کارو میکنن بدبختمون کردن

عزززیزم ممنونم توی ده سالی که عضو بودم بارها و بارها شده ادمهایی دیدم که خارج از این فضا نمیتونستن ...

من خودمم شبیه  اسی بودم ولی من شرایطم فرق داشت خانوادم اصلا بهم محبت نکردن و خیلی جیزای دیگه که زیاده نمیشه گفت خلاصه به شدت مهر طلب بودم می اومدم اینجا بچه ها با حرفاشون کمک میکردن چشم باز میشد به حقایق خداروشکر الان دیگه اون دختر ضعیف نیستم مخصوصا گه دارم تاپیکای بانو آرتمیسم میخونم شماها که هستین به خدا خیلی تغییر کردم از خدا خیر دنیا و آخرت براتون میخوام 😍💕

آخه خودتم میدونی این پسره ببخشیدا آشغاله اومدی چی میپرسی از ما ؟ گرفتی ما رو ؟ بیخیال دختر تو سالها وقت داری برا ازدواج بشین دوباره بخون قبول شو لیسانست و بگیر کاری که اون تو سی سالگی نداره رو تو 25 سالگی جور کن . اصلا همزمان با درس برو سر کار اگه وضع مالی مامان بابات خوب نیست . اخلاقم که نداره پسره دلت به چیش خوشه ؟ شوهر کنی هزار کار براش بکنی که بهت محبت کنه و خرجت رو بده ؟ خب همین کارا رو خودت و خانواده ت بکنید    

2738
آخه خودتم میدونی این پسره ببخشیدا آشغاله اومدی چی میپرسی از ما ؟ گرفتی ما رو ؟ بیخیال دختر تو سالها ...

این حجم از ضعف استارتر قابل قبول نیست من احساس میکنم خیلی کمبود محبت داره خدایی البته ببخشید اسی جان 🙏  و امینطور عزت نفس و اعتمادبه نفس پایین

عزیزم فکر میکنم نمیتونی جلو نامزدت حرف بزنی به خاطر وابستگی بهش. همه جوره هم که بهت بی احترامی میکنه.

شما فقط کافیه به خانواده ت بگی پشیمونی از این نامزدی. اونا خودشون میدونن چکار کنن که شما بیشتر از این گرفتار نشی.

همینکه نامزدی شما رو به کسی اعلام نکردن یعنی به اینجاها هم فکر کردن. بعد از اون، شما تا چند وقت بی تابی، اشکالی نداره. سوگواری هاتو بکن...و بعد به خودت بیا. درستو بخون. برو دانشگاه و مطمئن باش موقعیت های بهتری برات پیش میاد. و یه روزی یاد گذشته که میفتی خدا رو شکر میکنی که تن به چنین ازدواجی ندادی.

مگه قراره شوهرتون درامدش بره توی جیب بابای شما ک همچین نظری دارن؟! خونوادشون هم چی فکر کردن تا بنده خدا حرکت نکنه خدا ک حقوق نمیذاره تو زنبیل ماه ب ماه بفرسته درخونه ادم!!!چقدر بی منطق!

بنظرم خیلی بیشتر و منطقی تر فکر کنین احساسی تصمیم بگیرین. بتونی بری پیش مشاور ک دیگه چ بهتر

باهاش یکم رابطه داشتم وقتی نامزدشدیم😔بهم گفت مال همیم تااخرش اشکالی نداره الان بهش میگم توبمن گفتی ...

ببخشید دخول هم داشتین ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
خیلی وابستشم ازیطرفم ازازدواج باهاش میترسم اون ۳۰سالشه من۲۱

عزیزم درست فکراتو بکن.حق با خانوادته،وابستگی با اونم اولشه خوب میشه،وقتی چیزی نداره میخوای ازدواج کنی که چی؟

نتونه نیازت ا برطرف کنه؟اونوقت میگه طلاق بگیر برو خونه ی بابات

اره من خودم میدونم پدرومادرم دارن راس میگن ولی خدانکنه جلوواون بگم میگه بروپیش همون پدرومادرت توعاشق ...

ببین عزیزم بمونی خونه ی بابات موهات مثل دندونات سفید بشن بهتراز شوهر این مدلیه

2706