2733
2739

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7924991/تجربه-های-من-در-بیماری-کودکانم-در-نوزادی-و-ادرار-سوختگی-سرماخوردگی-آلرژی-حساسیت

من تو تاپیکم تجربیاتم از آلرژی بچه هام و نوشتم

آرام باش،

توکل کن،

تفکر کن،

آستینها را بالا بزن،

آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده اند
...............................................................................................................................

خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه

عزیزم بچت خوب شد نگران نباش پسر من هم داشت شدید خیلی عذاب کشیدم روش سره یکسال و نیم به بعد دیگه عموما همشون خوب میشن فقط ما خودمون خودمون رو عذاب می‌دیمخیلی بستگی داره که ما چطور باهاش تا کنیم خودخوری و اعصاب خوردی هیچ فایده ندارد خوب میشه نگران نباش کلا هر چی زمان بگذره بهتر میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزدلم وقت بخیر . ببخش اینجا مزاحمت شدم. یه سوال داشتم در مورد پسرم. تو یه تاپیک قدیمی دیدم نوشته بودین بچه تون حساسیت به پروتین گاوی داشته خواستم امکانش باشه کمکم کنی. علایم دختر شما چی بود و شکر خدا کی درست شد? علامت پسر من فعلا خلط در مدفوع هست و دکتر بهش شیر پپتی داده

2728