2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرنیتو قصدی داری براورده میشود ب زودی پول ملک یا مقامی بدست میاوری کسی قصد صدمه زدن ب شما دارد موفق نمیشودولی مراقب باش چون ادم حیله گریس.اگر چیزی از دست داده ای ب دست میاوری اگر قصد انجام کاری داری دو دل نباش انجام بده موفق میشوی

2731
برا منم میگیری؟ تایپک اخرو نگا داغونم

اگر بیمار هستی ب زودی سلامتی خودرا ب دست میاوری و مشکلاتت حل میشود یکی از کسانیکه ب او خوبی میکنی ب تو بدی میکند ولی از کارش پشیمان میشود چون غمخوار توست ب خاطر انجام یک کار خیر بر سر زبان.میفتی اگر زندانی داری ازاد میشود  از جایی ک انتظار نداری پول یا کمکی ب تو میرسد

2738
اگر بیمار هستی ب زودی سلامتی خودرا ب دست میاوری و مشکلاتت حل میشود یکی از کسانیکه ب او خوبی میکنی ب ...

بهارجان لطف میکنی برای منم بگیری به نیت بارداری ان شاءالله

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
بهارجان لطف میکنی برای منم بگیری به نیت بارداری ان شاءالله

گشایش خوبی در کارت هست ب زودی ب چنان توفیقی میرسی ک ب تو حسودی میکنن از یکی از خویشان بی اطلاع هستی ب زودی از او خبری ب تو میرسد اگر گمشده ای داری ان را ویدا میکنی

گشایش خوبی در کارت هست ب زودی ب چنان توفیقی میرسی ک ب تو حسودی میکنن از یکی از خویشان بی اطلاع هستی ...

ممنون عزیزم‌خیر ببینی الهی

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
2706