2733
2739
عنوان

برنامه ریزی

53 بازدید | 8 پست

دوستان خیلی دوست دارم برنامه ریزی کنم واسه زندگیم.ولی بلد نیستم نمیدونم چطور اینکارو کنم. من کلاس یازدهم هستم. هم میخوام رو درسم خیلی مانر بدم. هم باشگاه برم. هم یه کار خونگی هم داشته باشم . هم اینکه یه تایمی بزارم کتاب بخونم یا چیزایی ک به رشد شخصیتیم کمک میکنه. ینی دوست دارم تایم برای همچی داشته باشم و زندگی با برنامه ای داشته باشم.‌ میشه لطفا راهنماییم کنید.

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت

نمیشه این همه کارو در حد عالی هندل کرد

یکی یکی

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤

خوشششوم اومد واقعااا که اینقدر گر انرژی وهدف مند هستی

زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا می کند😘👑💄       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه این همه کارو در حد عالی هندل کرد یکی یکی

مهم درسمه در حدعالی باشه. باشگاه در حد حداکثر۳ روز در هفته. کارم یه کاری ک تایم دست خودم‌باشه.

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
2731

میتونم کمکت کنم 

زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا می کند😘👑💄       
میتونم کمکت کنم 

وایی مرسی😍 چطور؟

وایی مرسی😍 چطور؟

میتونم فردا بیام کمکت کنم امشب مغزم نمی‌کشه چون اینقدر پر انرژی هستی دوست دارم کمکت کنم 

میتونم فردا بیام کمکت کنم امشب مغزم نمی‌کشه چون اینقدر پر انرژی هستی دوست دارم کمکت کنم 

مرسییی عزیزدلم😘 میشه درخواست بدم؟ قشمت خصوصی ک گمتون نکنم

2738
مرسییی عزیزدلم😘 میشه درخواست بدم؟ قشمت خصوصی ک گمتون نکنم

بله حتماااا گلللم