2737
2739

واسه من هیچکاری نمیکنن نه بچه ام به دنیا اومدنی براش چیزی گرفتن نه تولدش هیچ مناسبتی منو سربلند نمیکنن الان با مامانم بحثم شد میگه چرا از طرف ما خودت کادو میدی من واسه سربلندی خودم کادو میدم میگم خانوادم داذن خیلی دلم ازشون شکسته نمیدونم چجوری برخورد کنم فقط بلدن بگیرن تولدشون روز مادر،روزپدر،هر مناسبتی کادو میدم الان بچه داداشم داره به دنیا میاد شوهرم میگه مگه به بچت داداشت چیزی داده که تو بدی ولی من دلم نیومد گفتم خودم یواشکی 1تومان میدم مامانم میگه چرا شوهرت مارو ادم حساب نمیکنه تو میری خودتو سربلند میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وااااا نده تا یاد بگیرن ؟؟؟

خب راست میگه چطور به بچه تو تا حالا تولد و دنیا اومدن و اینا چیزی ندادن ؟؟؟؟

یعنی چی قایمکی یه ملیون میدی ؟؟؟؟اونم یه ملیون ؟؟؟

خودت و بچه آت و شوهرت رو بی ارزش نکن لطفا ،،،،،

خودمون باعث میشیم که بقیه با ما چه رفتاری کنن

برای کادو یا پول نیست ،،،برای ارزش و احترامه

2740
اشتباه نکن درسته برادرته یا خانوادتن ولی آدم خودتو بشناس حق به حق وقتی نمیدن توام نده 

اخه  دلم نمیاد اولین باره عمه میشم ولی دلم از خانوادم خیلی شکسته اخه مگه میشه انقد بی پناه باشم گناهم اینه که دخترم عاشق 2تا پسراشونن حتی بهم میگن هرچی داریم واسه پسراست

وااااا نده تا یاد بگیرن ؟؟؟ خب راست میگه چطور به بچه تو تا حالا تولد و دنیا اومدن و اینا چیزی ندادن ...

من کلا رفت امدمو کم کردم خانوادم با خودم نیم ساعت فاصله شونه هر 2ماه یکبار میرم ولی بازم متوجه رفتارشون نیستن

2706