2733
2734

بچه ها خواهر من۱۴سالشه و با دختر عموهام ۴ماه پیش رفته بود دختر عموم سیگار وقلیون سفارش داده و کشیده، کلا این دختر عموم نرمال نیست و دوست دختر داره و میخواد تغییر جنسیت بده. ما تقریبا یکساله فهمیدیم و این قضیه رو پذیرفتیم ولی باسیگار هیچکس کنار نمیاد اونم بچه ۱۵ ساله

خواهرم همش درباره اینکه چجوری سیگار میکشن و اینا زیاد باهامون حرف میزنه و ما هم واسش کاملا قضیه رو باز کردیم چون بابام خیلی به این عقیده داره که اگه مسئله واسه بچه توضیح ندی بیشتر درگیرش میشه.امشب داشتم با آبجیم حرف میزدم که بهم گفت آره دختر عموم سیگار میکشه و من از کنارش پا شدم که بوی سیگار نگیرم دفعه قبلی هم کافه رفتیم قلیون سفارش داد. نمیدونم چکار کنم بس که استرس گرفتم و ناراحت شدم گفتم بیام باشما حرف بزنم و کمک بگیرم😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

ازایندع سیگاری واعتیاد وخلاص شدن از دامش سخته بگو براش ازاینکع همه باجمله تفریحی شروع میکنن ودرگیر میشن ومشکلات ریوی بگو بزن کلیپ ریه افراد سیگاری نشونش بده 

هروقت که بادخترعموت قرار داره بیرون نزار بره توبهونه خرید ببرش باخودت بزار باتو بره کافه قهوه بخوره نه بااون رفیقش باش ن خواهرش

حاجی شادی ما رو دزد برد
کل قضیه کنار کسی که تغییر جنسیت میخواد بده غیرعادیه؟! کاش این طرز فکرامونو تموم کنیم...

امضات🤣🤣

من در سرزمینی زندگی میکنم که در آن دویدن سهم کسانی است که نمیرسند و رسیدن حق کسانی است که نمیدوند🖤💜

افرین به خانوادت که انقدخوب فکر میکنن،

باید متقاعدش کنید چیز مضخرفیه جز ضرر چیزی نداره

حتی بهش بگو مصرف زیادی  دود  و ضررش واسه خانوما دوبرابر اقایونه چون باعث آلودگی تخمدان میشه و در اخر سخت بچه دار شدن

البته خودمم یکی دو سال از خواهرتون بزرگ ترم.

یبار بوده دیگه.ایشالا تکرار نمیکنه

آخه با دختر عموی دیگم که همراه آبجیم بیرون رفته بود هفته قبلی بیرون بودم اول اون بهم گفت من تعجب نکردم حتی میگفت عموم چند بار مچشو هم گرفته ولی اون واسش مهم نیس

2706