2737
2739
عنوان

یچی فهمیدم شوک شدم!😑بیاین بیاین ..

370 بازدید | 28 پست

سلام خانوما. من همسرم ۲ ۳ روزه رفته مسافرت با دوستاش البته رفته بود دکتر یه شهر دیگه برای موهاش از اونجا هم رفتن گردش امروز تو استوری دوستش دیدم تو یه میز مجلل دارن عیش و نوش میکنن😑😑 حالم گرفته خودشم میدونه من از اینکارا خوشم نمیاد از طرفی میدونم هیچوقت بمن نخواهد گفت. بنظرتون چیکار کنم؟ چجوری رفتار کنم؟ صبر کنم برگرده بگم یا نگم؟ اصلا عوس العمل نشون بدم یا اینکه بروش نیارم؟ چنین تجربه ای داشتین؟ دوس دارم رفتارم عاقلانه باشه و متوجه اشتباهش بکنم اونو ولی نمیدونم چجوری؟ راهنمایی کنید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم بهش بگی ایندفعه راه پنهانی تری پیدا میکنه یا مخفیکار ماهر میشه ولش کن چون این کارا ترک شدنی نیست 

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

من برام مهم نیست، ولی کلا مردا کار خودشونو میکنن، تو الآنم به روش بیاری و بحث کنی دفعه بعدی با احتیاط بیشتری میخوره تا اصلا متوجه نشی

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2740

وا بدبخت گذاشته که توهم ببینی که حالش خوبه و بدونی بهش خوش میگذره آخه اگه واقعا عاشقیشو دوسش داری که باید توهم تو قلبت برا شادیش شاد باشی  ،اگه میخواست نفهمی خیلی راحت میتونست پنهان کاری کنه 😉وقتی اومد قشنگ برو پیشوازش ازش قول بگیر یه مسافرت همونجوری برید و خوش باشید 🥰

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فرج و نجات شما است. 🌼حضرت مهدی عج🌼
وا بدبخت گذاشته که توهم ببینی که حالش خوبه و بدونی بهش خوش میگذره آخه اگه واقعا عاشقیشو دوسش داری که ...

نه خودش نزاشته که دوستش استوری کرده من با یه پیج فیک نگا کردم😂