2733
2739

دخترم دو سالشه، الان سه ماهه که روزا اصلا شیر نمیخواد، ولی شب موقع خواب حتما باید شیر بخوره تا بخوابه. این وعده آخر رو چطوری قطع کنم؟

پستونک هم نمیخوره، رو پا یا تو بغل هم نمیخوابه.

یک بار با لالایی خوابید ولی بعدش تا خواستم لالایی بگم می فهمید سریع بلند میشد مینشست...

از تلخک هم میگن استفاده نکنید...

نمیدونم چیکار کنم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هنوز شیر میدی؟؟🤦🏼‍♀️😅😅

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰

شکمشو سیر کن و هروقت شیر خواست بهش اب بده ، بطری اب بذار بالا سرت بهش بده ، ی چند شب نق و نوق رو داره ولی تموم میشه.

اگه شب قبل خواب سیرش کنی دیگه فقط بخاطر تشنگی بیدار میشه و شیر میخواد که باید اب بدی

2738

من دیدم ک اینکارو میکنن ی کم بتادین واسه صحنه سازی و ی چسب زخم بزن رو سینه هات بگو زخم شدن خیلی درد میکنن شیر نمیادو ایناااا

ی فیلم هندی چندقسمته براش برو

مامان نیستم ولی دیدم😁دعام کنید تواین اذان مادربشم

ارزشمندترین انسان فقط خودت هستی و بس،ارزش خودت رو بدون و هیچوقت خودت رو تنها نزار،ملکه خودت باش....
شکمشو سیر کن و هروقت شیر خواست بهش اب بده ، بطری اب بذار بالا سرت بهش بده ، ی چند شب نق و نوق رو دار ...

شام کامل میخوره، شیر هم ندارم که بگم شیر میخواد. بلد نیست بدون سینه خودشو بخوابونه.

من از صبرزرد دارم استفاده میکنم میگن مشکلی نیس وگیاهیه منم شیرروز زو قطع کردم خواستم از هفته دیگه شر ...

من روزها سرش رو گرم میکردم، الان اصلا روزا شیر نمیخوره. فقط شب که میخواد بخوابه به عنوان پستونک دیگه استفاده میکنه، وگرنه شیر هم ندارم اصلا

2706