2733
2734

خیلی اذیت میشم 

توی یه ساختمونیم

موتدم چیکار کنم

کاری نداریم باهم

یه وقتایی میشینم غصه میخورم که چرا بااینکه شوهرم تک پسرشونه اینجوری سبکش میکنند محلش نمیزارند و ادم حسابش نمیکنند .و عوضش چیکار میکنند با دوتا دختراشون میشینم کارا و رفتاراشون از اول عقدم مرور میکنم چقدر غصه ام میشه .و متاسفم به حال خودمون که دونفر ادم حتی نمیتونیم پول یه رهن رو داشته باشیم که از این خراب شده پاشیم 

غصه هایی که میخورم و قلبم لرز میکنه موندم چیکار کنم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

با این کار فقط خودتو پیر می کنی. حرص نخور . 

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت کار میکنه؟

بله ولی خب کفاف خورد و خوراک و پوشاکمون بشه نه در رفاه انچنانی هسیم و نه در مزیقه باشیم ولی خب نمیشه بخواییم پول جمع کنیم الان ۴ تومن پول وام میدیم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2728
با این کار فقط خودتو پیر می کنی. حرص نخور . 

دست خود ادم نیست واقعا

بله ولی خب کفاف خورد و خوراک و پوشاکمون بشه نه در رفاه انچنانی هسیم و نه در مزیقه باشیم ولی خب نمیشه ...

اگه طلا داری بفروش خونه رهن کن

رفتی و جا مونده عطرت تو این خونه            نیستی و بعد از تو از من چی میمونه
شخم زدن گذشته پیرت میکنه و حال روحی روانیت رو بهم میزنه  باید دایورت کردن رو یاد بگیری بی تفاو ...

خیلی اذیتم خیلی

2738
دست خود ادم نیست واقعا

یه جوری باید طی کنی دیگه هر چی بیشتر موشکافانه رفتارشونو باز کنی بیشتر اذیت میشی . من خودم شده بارها بهم توهیت کردن فامیلام خودمو زدم به اون ور . خواهرم بعدا بهم گفت فلانی این حرف بهت زد یا اینکار بهت کرد توهین بودا از عمد بودا منم می گم واقعا متوجه نشدم ولی متوجه میشم نمی خوام خودمو درگیر رفتار دیگران کنم . اما خواهرم و مادرم مثل شما میشینه فکر می کنن که اره فلان روز فلانی اینکار کرد با من و حرص می خورن 

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
یه جوری باید طی کنی دیگه هر چی بیشتر موشکافانه رفتارشونو باز کنی بیشتر اذیت میشی . من خودم شده بارها ...

چیگار کنم 

مثلا یه نمونه اش مثلا تو هفته یکبار دعوت میکنه بریم اون روزشم دخترش هروقت کار نداشت اومد از صبح میاد بعد دم طهر مزگه فلانی اومده اینجا به شوهرشم گفتم بیاد شماهم بیان .بعد یه وفتایی توی هفته دخارش کار داره یا هرچی انگار نه انگار ما ادمیم 

یه وقتایی هم زنگ زده میگه شب بیاند میگم قبلش مامانم گفته ولی دخترش هست دیگ و دلبر بالا میزاره من نخورده نیستم ولی ازشون احترام ندیدم

کادو میگیرم خداتومن بعد اوج کارش یه تیشرتی چیزب باشه ۵۰ تومنی برا من یا برای نوه خودشون ۲۰۰ تومن اخه این شد کار مایه ابرو ریزی

دست خود ادم نیست واقعا

عزیزم بی خیال باش و با روی خوش جواب کاراشونو لده اجاره ها واقعا سنگینه و پر از استرس میشی هی باید بری کثافتای مستاجر قبلی رو بشوری بشین سر جات منم ۵سال کنار مادر شوهر زندگی کردم درکت میکنم

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
چیگار کنم  مثلا یه نمونه اش مثلا تو هفته یکبار دعوت میکنه بریم اون روزشم دخترش هروقت کار نداشت ...

تو هم به اندازه احترام اونا احترام بزار. چرا هدیه گرون می گیری . هر طور رفتار کردن تو هم همون طور باش. خیلیم جدی نگیرشون