2737
2739

من واسه درد تخمدان رفته بودم 

اصلا اونجایی ک درد داشت دستگاه رو نذاشت 

کلا هم ۲دقیقه کارش طول کشید

احساس میکنم دست ب سرم کرده 

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

بهشم گفتم ک دکتر اصلا چیزی دیدین؟بهش برخورد

گفت من اینجام ک ببینم دیگه این چه حرفیه ک چیزی دیدین 

ب قدری سریع انجام داد ک وقتی اومدم بیرون همه اونایی ک واسه سونو اومده بودن هم متوجه شدن گفتن ک ب این سرعت کارتو انجام داد اصلا تعجب کرده بودن

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رحم و تخمدان بود  کاملن الکی  از وقتی رفتم داخل اتاق تا در بیام بیرون کلا دودقیقه شد

حالا چقدر پول گرفت؟من جای تو بودم دوباره میرفتم مفصل اونجا دراز میکشیدم تا درست حسابی چک کنه😂

هــیچ موقع شکست نمیخــورم،یا پیــروز میشم یا یاد مــیگیرم!!!✨🙂
حالا چقدر پول گرفت؟من جای تو بودم دوباره میرفتم مفصل اونجا دراز میکشیدم تا درست حسابی چک کنه😂

خدالعنتش کنه الهی صدبرابر پولمو خدا از حلقومش بکشه بیرون اگه منو از سر باز کرده باشه

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
2738
خدالعنتش کنه الهی صدبرابر پولمو خدا از حلقومش بکشه بیرون اگه منو از سر باز کرده باشه

نمیدونم چرا سونوگرافی ها اینطوری ان زود ادمو راه میندازن میره اینجاهم همینطوره فقط یدونه سونو داره جمعیت هم که نوبت گرفتن زیاده همیشه شلوغه واسه همینم حوصله ندارن سرسری نگاه میکنن  واقعاکه  فکر میکنن ما پولو از تو جوب پیداکردیم

هــیچ موقع شکست نمیخــورم،یا پیــروز میشم یا یاد مــیگیرم!!!✨🙂