2733
2739
عنوان

ی جوری مچ دوستمو گرفتم...حالم بد شد

2414 بازدید | 114 پست

سلام بچه ها من ی دوستی دارم ک تابیشتر اخلاقاش خوبه...برام هیییچ نفعی نداره ها ولی همینکه همش تنهام و همون هس خوبه

ولی من برای اون پر منفعتم...لباس هایی ک میخرم نوووویه نو هس خودم نپوشیدم حالا چ مجلسی چ بیرونی...میاد میبره تنش میکنه هررررررربار

اگه طلا دارم برا مجلس ها میاد میبره...

اگه پول میخاد بهش میدم قرضی والان تقریبا ۳۰۰ اینا ازش میخام اما اصلا ب خودش نیاورده ک پس بده بعد مدت طولانی...منم خداشاهده چیزی نمیگم

شوهرم از بندر تاید اورده بود خواسته بهش دادم ۵ کیلو دریغ ازینکه پولشو ب خودش بیاره و منم هیچی نگفتم و تا الانا برام مهم نبود

اگه کفش میخرم اول اون افتتاح میکنه

خلاصه ک تقریبا بقول ی کاربر شدم مزونش..ادامه داره بخونید

ای حال نامعلوم...آروم باش آروم...!!!🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😐🤦🏼‍♀️این چه رابطه های سمی که دارین ؟

اصلا مگه دوستی رابطه تجاری که واسه سود و منعفت رفیق داشته باشی 

اصلا چرا اجازه میدی تا این حد وارد زندگیت بشه که همه لباسات ببره دوستی خوبه ولی حد باید داشته باشه 

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
2738

شوهرمن راننده تریلیه و الان دوهفته س که نیس...دخترم شیر خشکشو تموم کرده و ب دوستم برای اااااااااولین بار گفتم ت ک میری بیرن بیا تا در خونمون کارتمو میدم برو دوتا شیرخشک بخر و تاکید کردم ک بیاکارتمو ببر ک فک نکنه برا پولام گفتم....نوشت برام ک سرررررررمااااااای شدید خوردیم با شوهرم و حالم خیلیییییی بده....منم گفتم اشکال نداره ی کاریش میکنم

اسیییییی

❥︎𝐵𝑇𝑆❥︎𝐴𝑅𝑀𝑌❥︎میشه هر وقت منو تو سایت دیدید ی دمپایی پرت کنید برم؟! چون در حال ترک اعتیاد خود به نی نی سایت هستم، با تچکر💜‌ بیاین به علایق هم احترام بزاریم، اگه هنوز به این درک نرسیدی که این که تو یه چیزی رو دوست نداری دلیل بر بد بودن و زشت بودنش نیست لطفا با من بحث نکن و تحت هیچ شرایطی منو ریپلای نکن... یهههه پیامم دارم برای هیترررر عزیزم: هیتر عزیز ، بی تی اس افتخار کره ست ولی ....... تو افتخار ننع باباتم نیستی!:   ...𝙺.𝙽 دلتنگ قصه های مادربزرگ-𝗜𝗡𝗧𝗣

خلاصه با زنداداش همون دوستمم دوستیم...بعد چن ساعت الان ب اون زنگ زدم ک حرف بزنیم گفتم چ خبر گف پنج شنبه بازاریم با فلانی...ینی همون دوستم

بجه ها خیلی حالم بد شد 

اینهمه ک براش من خوبی میکنم بخدا هرررچی میخاد بهش میدم و اون خیلی احساس زرنگی میکنه اما توقع اینکار  نداشتم

با ماشین بخای بری شیرخشک بخری بیای و اینا کلاااااا میشه ۱۰ دقیقه...

2706