2737
2739
عنوان

با عیب های همسرتون چطور برخورد میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 26 پست
شما تاپیک رو یکبار دیگه بخون منظورشون احتمالا کارای فنی هستش یا تعمیرات

😂😂😂😂😂خدایا منو سوسک کن

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دقیقا اصلا منظورم جنسی نبود🤦‍♀️

🤣🤣🤣🤣

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2731
اره دقیقا اصلا منظورم جنسی نبود🤦‍♀️

عزیزم هر انسانی تو یه کاری تبحر داره و تو یه کاری ضعیفه ازش دلسرد نشو تا وقتی متخصصها هستن نیازی نیست از همسرت توقع داشته باشی بهترین باشه ایشون حتما تو زمینه دیگه ای بهترین هستن مثل خودمون که مثلا آشپزیمون خوبه ولی خیاطیمون نه

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
2738

من که دیگه امیدی بهش ندارم فقط دارم تحمل میکنم.مثلا وقتی قراره یه جایی بریم خصوصا اگه از قبل بدونه دقیقا همون روز خودشو میزنه به مریضی که همه چیزو بهم بزنه. مثلا دو روز پیش گفتیم پنج شنبه بریم سر خاک پدرم . امروز صبح که بیدار شد کلا گفت حالم بده رفت دکنر و چرت و پرت گفته دکترم بهش داروی سرماخوردگی داده به من میگه دکتر گفته یا امیکرونه یا کروناست برو قرنطینه شو  میدونم که هیچیش نیست خیلی پسته فقط نمیخواد منو ببره سر خاک پدرم   

.
عیباش باعث نمیشه ازش زده بشم چون کلی اخلاق خوب داره. منم بی عیب نیستم . اما خودش گاهی تو خلوتمون بهم ...

احسنت به همچین مردی👏🏻👏🏻

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!