2733
2734
عنوان

با شوهرم سه روزه حرف نزدم

203 بازدید | 13 پست

سلام دوستان خواستم راهنماییم کنید. 

من و شوهرم اختلاف خاصی باهم نداشتیم تو این مدت یه بچه دو و نیم ساله هم داریم. 

یه مدت عصبی میشه توهین میکنه و جالب اینجاست اصلا فکر نمیکنه مقصره. 

روز زن ماموریت بود روز بعدش اومد. شام خونه مامانش دعوت بودیم. 

رفتیم دنبال خواهرش برای مامانش کادو خریدیم. 

گفتم برو یه شاخه گلم بخر ببریم. 

تعارف که ندارم با شما، من این ماه بخاطر یه سری آزمایشات و درمان‌هایی که شروع کردم خیلی خیلی هزینه کردیم،هنوز هفته اول ماه نگذشته نصف حقوقش برای آزمایش‌های من رفت. 

ولی توقع داشتم دوتا شاخه گل بخره ولی یه شاخه خرید. 

بازم هیچی نگفتیم رفتیم خونه مامانش، فرداشب خونه مامانم دعوت بودیم، بهش گفتم اگه عصر میخوای بخوابی یکم زودتر پاشو بریم برای پسرم لباس بگیرم. 

دو ساعت خوابیده بود بعدش هرکار کردم بیدار نشد،آخر وقتیم بیدار شد بعد چهار ساعت بهم توهین کرد.

حرفاش زشت بود دوس ندارم هی یادم بیارم. 

دیگه پاشدیم رفتیم خونه مامانم منم توقع داشتم بیاد معذرت خواهی کنه ولی معذرت خواهی نکرد یجوری رفتار میکنه انگار من مقصرم. 

دیروزم دیدم برای خودش شلوار و هودی خریده، در صورتی ه هنوز برای روز زن من هیچی نگرفته. 

بخدا افسرده شدم دیشب بچم خوابید از شدت بغض رفتم تو اتاق زار زدم با اینکه بیدار بود و شنید سرش تو گوشیش بود نیومد. 

حالم خیلی بده نمیدونم چشه. 

تو گوشیش و  اینا هم چیزی ندیدم که بگم خیانت میکنه، رمز و همه چی گوشیشو من دارم. 

تو رو خدا بگید چیکار کنم واقعا حالم بده

خدایا شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باورم نمیشه هنوز تاپیکای روز زن میبینم! مگه داریم؟مگه میشه؟

نه اصلا مساله روز زن نیست من چون واقعا این ماه خرج زیاد داشتیم توقع نداشتم مساله اینه الکی پریده بهم خودشم قهره مثلا

خدایا شکرت😍
2728

بنظر من برو خودت نيار واسع خودت شاد باش محلش نده بزار تنها باشه 

سوحال باش واسه خودت چيز ميز بخر شال بخر 

كيك درست كن بخور 

ببينيم تابعد جي ميشه

فقط سعي نكن خودتى عاجز و ضعيف نشون بدي مردا بدشون مياد.

شاد و سرحال و قوي باش

شاد بودن يعني قوي بودن

يعني تو نميتوني منو ناراحت كني

بنظر من برو خودت نيار واسع خودت شاد باش محلش نده بزار تنها باشه  سوحال باش واسه خودت چيز ميز ب ...

من بخاطر مشکلی که برا پیش اومده همینجوری استرس دارم در حدی که حالم بده ولی سعی می‌کردم جلو شوهرم خوب باشم، حس میکنم افسردگی گرفتم از کاراش،اصلا دست خودم نیس همینجوری اشکام میاد

خدایا شکرت😍
من بخاطر مشکلی که برا پیش اومده همینجوری استرس دارم در حدی که حالم بده ولی سعی می‌کردم جلو شوهرم خوب ...

ميدونم جي ميگي

ولي مجبوري..

به خودت بگو ميگذره، بگو اصلا هيچي نشده

فك كن هيچ مشكلي نيست و الان شادي

فراموشي

2738
ميدونم جي ميگي ولي مجبوري.. به خودت بگو ميگذره، بگو اصلا هيچي نشده فك كن هيچ مشكلي نيست و الان شا ...

میدونی خیلی سخته تو بدترین شرایط طرفت اینجوری برخورد کنه

خدایا شکرت😍
من hpv گرفتم فعلا تموم اضطرابم اینه نکنه نوع سرطانی رو داشته باشم ولی اون اصلا درک نمیکنه

عزيزم خدا سلامتي كامل بده بهت

مثبت فكر كن

فقط به فكر خودت باش 

شوهرت به درك

بزار هيجي نده اول سلامتيت