2737
2734
عنوان

عشق یکطرفه

196 بازدید | 36 پست

سلام

من عشق یکطرفه دارم خیلی عاشقشم بهش ابراز کردم گفته نه

خیلی شخصیت مغروری داره

و در گذشته هم شکستی داشته

ولی در کل پسر خوبیه خیلی محترمانه و صادقانه گفته نه

بنظرتون چرا گفته نه

ی حسی بهم میگه برمیگرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قبلا باهم بودید؟اگ اره ک ول کن هبچوقت سعی نکن کسیو با التماس ب دس بیاری

اگ ام قبلا با هم نبودید پس عشق نیست.عشق با گذر زمان و شناخت ب وجود میاد

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
2738

برو پِی زندگیت اون پسره هم فراموش کن .اون اگه تو رو می خواست خودش می اومد طرفت به زندگیت و اهدافت فکر کن 

میشه یه صلوات برای شادی روح پدرم بفرستیدخدایا بابت صدای گنجشک ها شکرت 🐥خدایا بابت آسمون تمیزت خورشید زیبات غروب و طلوع شگفت انگیزت از تو سپاسگزارم🌅🌄🌅  خدایا بابت آدم های مهربونت از تو ممنونم 🧍‍♀️خداجونم برای کوه های زیبایت، ابر های سفیدت و طبیعت منحصر به فردت از تو سپاسگزاری می کنم🌃🌇  خدا جونم بابت تک تک‌نعمت هایت شکرت🌇🏙🌄🌅خدای مهربانم از اینکه ارحم الراحمین هستی و بنده های گنهکارت رو می بخشی  ازت سپاسگزاری می‌کنم💐🌹🌺🌱خدایا شکرت که هستی و برایم‌خدایی می کنی 🌿🤗 ای سرپرست و‌سرور من دوستت دارم و مرا ببخش که گاهی بودنت را فراموش می‌کنم❤💔
2706