2737
2734
وای خدا دقیقا شوهر منم همینه فقط دنبال ناموس مردمه  چند تا بچه دار دختر خالت وضع مالیشون چطوره

وضع مالی خودش که نداره همه طلاهاشم اون زمون فروخته بود داد بوده شوعر عنترش سرمایه کنه 

وضع پدرو مادرشم متوسژه یک بچه ۱۲ساله هم داره

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وضع مالی خودش که نداره همه طلاهاشم اون زمون فروخته بود داد بوده شوعر عنترش سرمایه کنه  وضع پدر ...

اهان وضع مالی خانواده منم خوب نیست پدرم کارگره 

منم از خودش میترسم که للایی سرم بیاره وگرنه که یه لحظه هم نمیموندم چون این خیلی عصبیه خیلی هاد ینی عصبی بشه هیچی جلودارش نیس با مادر بدبخت خودشم خیلی بدرفتار میکرد

ببین هیچکس جز پدر مادر من و خواهرم باهامون رفت و امد نداره از دست نیش زبون این مرد

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
به سختی دارم نون تو خونم میزنم میخورم خواهر جای من نیستین نمفیهمین من چی میگم فقط دارم تحمل میکنم&nb ...

نسوز به خدا طلاق رو برای این وقتا گذاشتن  به چه قیمتی آخه ؟ بچه تون هم نابود میکنید به خدا طلاق برای بچه هم خوبه

2728
اره هنوز تو اتله جای بخیه هاش هست پلاتین گذاشتن مشخصه چجوری ثابت کنم زده اخه غید منو بچم کسی نبود تو ...

خب دگ نیازی ب شاهدنیس برواقدام کن با اسنادت تادستت آتل بندیس👌

کاربر آقا..کاربر آقا..تنهــــــا چیــــــــزی که بایـد از زندگـــی آمــــوخت فقــط یــک کلمـــــــه اسـت” میگــذرد “امـــــا جان میگیرد تا بگـــــذرد👌بزرگترین ترس زندگیم اینه ک اون لحظه ک ب آرزوهام رسیدم هیچ احساسی نداشته باشم،هیچی،خالی🙄🙄☹
به سختی دارم نون تو خونم میزنم میخورم خواهر جای من نیستین نمفیهمین من چی میگم فقط دارم تحمل میکنم&nb ...

میدونی شوهر دخترخالمه عکس دوس دخترشو نشون دخترش میکرد میگفت این مامان جدید ته میپسندی 

بعد دخترخالم نیگفتمن نمیتونم بچمو پبش این بزارم اعتماد ندارم تنهانمیزاشت باهم باشن

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
نسوز به خدا طلاق رو برای این وقتا گذاشتن  به چه قیمتی آخه ؟ بچه تون هم نابود میکنید به خد ...

بادوتا بچه میسه مگه خرجمو از کجا بیارم ایندشون چی میشه ازینا میتریم

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
میدونی شوهر دخترخالمه عکس دوس دخترشو نشون دخترش میکرد میگفت این مامان جدید ته میپسندی  بعد دخت ...

نه دیگع  نه دراین حد شوهرم اتفاقا خیلی قیرت داره رو حجاب  واین چیزا 

2738
اره هنوز تو اتله جای بخیه هاش هست پلاتین گذاشتن مشخصه چجوری ثابت کنم زده اخه غید منو بچم کسی نبود تو ...

پزشک خودش میدونه آثارضرب وشتم هس یاهرچیز دگ نگرانباش

کاربر آقا..کاربر آقا..تنهــــــا چیــــــــزی که بایـد از زندگـــی آمــــوخت فقــط یــک کلمـــــــه اسـت” میگــذرد “امـــــا جان میگیرد تا بگـــــذرد👌بزرگترین ترس زندگیم اینه ک اون لحظه ک ب آرزوهام رسیدم هیچ احساسی نداشته باشم،هیچی،خالی🙄🙄☹
 مهریه تو بگیر مدرک جور کن ازش. یا نشد خودت کار کن از این جهنم بهتره

مهری که عمرا 

قبلا میگفت پولامو تمام داراییمو همرو بفروشم پولاشو میدم ب مردم پاش میدم مردم جمع کنن ولی به تو هزاری نمیدم

مهری که عمرا  قبلا میگفت پولامو تمام داراییمو همرو بفروشم پولاشو میدم ب مردم پاش میدم مردم جمع ...

پس زرنگ باش کر و کور و لال شو نقش بازی کن

فقط بچاپش بزن به خرید حتی طلا گرمی وقتی برای خودت چیزی جمع و جور کردی و بچه هات کنی بزرگتر شدن طلاق بگیر 

2706