2737
2734
اخ دلم خنک شد سعی کن وسط پاهاش بزنی اونجاش بخوره بمونه زمین

ببین قدش از من بلند تره منم فقط تونستم به بازو هام پشتش بزنم نتوسنتم پامو برسونم اونجاش وگرنه قسطمم همین بود

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
چرا پدرمادرم پشتمن اونا اصلا نمیدونن که این منو میزنه نه مشکلم دست بزنش نیس خیلی مشکل داره  ی ...

عزیزممم تو همین سایت مشاوران خانواده هست برو کلینیک نی تی سایت سوالتو مطرح یک هفته شاید بیشتز طول میکشه حواب بدن ببین چی میگن 

ولی مطمینا میگن باید سوهرت درمان شه به روان‌پزشک مراجعه کنه 

خیانتم میکنه ؟

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین قدش از من بلند تره منم فقط تونستم به بازو هام پشتش بزنم نتوسنتم پامو برسونم اونجاش وگرنه قسطمم ...

آفرین بزن 

عموم زن عمومو زده بود اونم دوتا بچه داره زن عموم با قندون زده بود سر عموم 

منم با شوهرم دعوام شده بود هروی دم دستم بود پرت مردم طرفش با ناخونام همه حاشو خراش انداختم 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
عزیزممم تو همین سایت مشاوران خانواده هست برو کلینیک نی تی سایت سوالتو مطرح یک هفته شاید بیشتز طول می ...

مطمینم نمیره 

اره خیانت کرده بهم 

ببین تازگیا بالارو ساختیم میگه واس اونجام یه زن دیگه بگیرم😭😭😭

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
 اگه محکم بزنی اونجا غش می‌کنه کار به اونجا نمی‌رسه🤣

اره از دل درد میپیچه به خودش

2738
مطمینم نمیره  اره خیانت کرده بهم  ببین تازگیا بالارو ساختیم میگه واس اونجام یه زن دیگه ب ...

😐😐😐

دخترخاله منم چیا کشبد الان طلاق کرفت مرتیکه هم جنس کرا بود هرز میپرید با پیرزنا 😐پول نداشت ،دست بزن داشت ،تجاوز خانگی به زنش میکرد به دختر خالم میگفت جدا شی نیبرمت فلان گاوداری ناخناتو میکشم اما دخترخالم دیگه برید گفت بزار منو بکشه جهنم الان در خال طلاقه ،حتی یمبار دخترخالم قهر نکرده بود بره خونه پدریش ۱۲ سال تو این زندگی موند ،اما برید ذیگه ، الان شوهره به گوه خوردن افتاده میگه غلط کردم بیجا کردم 

دقیقا یادمه تو یک مستند حیات وحش میدیم شغال یا کفتار با همین کار میکرد اونجای شیر رو گاز می‌گرفت شیر ...

عه خخخخخ واقعاااا 😂😂😂

مطمینم نمیره  اره خیانت کرده بهم  ببین تازگیا بالارو ساختیم میگه واس اونجام یه زن دیگه ب ...

تقصیر خود زنهاست من یه خانومی رو میشناختم بچه هاش هم بزرگ بودن فهمید شوهرش رفته یکی رو صیغه کرد مهرش رو گذاشت اجرا خونه شوهرش به نامش شد و ماشینش بعد قفل خونه رو عوض کرد و به شوهرش گف برو بغل همون زنیکه از زندگی ساقطش کرد اون مرده هم که بی پول شد زن صیغه ای ولش کرد

تقصیر خود زنهاست من یه خانومی رو میشناختم بچه هاش هم بزرگ بودن فهمید شوهرش رفته یکی رو صیغه کرد مهرش ...

اون مرده داده الان مردا اونقدر موذین 

شوهر دخترخالم از چند وقت پیش ماشینو زد به نام برادرش خونه رو زودتر زد به نام باباش تو حسابشم نیگن ۵ تومن بیشتر نیس 

مرد داریم تا نرد یک عده نامردن

2706