2737
2739
عنوان

به همسایمون مشکوکم...

361 بازدید | 23 پست

نمیدونم چرا ولی پسر خیلی جوونه  

هروز یه بسته براش میارن اونم میده به یکی دیگه دیروزم بستش گم شده بود یکی اومدع بود جلو در میگف اینجارو امضا کنید حواسم نبود گم شدش 

اصلا نیومد پایین داداششو فرستاد میگفت مال من نبود من اصلا بسته نداشتم 

نکنه مواد مخدر پخش میکنه آخه وضع مالیشم خوبه 

بخدا دروغ نمیگم 

سال هاست در کنار حیواناتی زندگی میکنیم که ادعای انسان بودن میکنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه موادو اینطوری پخش میکنن؟ 

منم وقتایی که خرت و پرت زیاد سفارش میدم میگم نکنه فکر بد دربارم بکنن 🤣😐

ولی هررر روزش مشکوکه

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

همسایه بالایی مامان منم یه مواد فروش بود 

مامانم اینا ب اطلاعات ی ارگان امنیتی گفتن اومدن بردنش 

شما اگر مطمئن هستید اطلاع بدید

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2738

من چند بار از دیجی کالا که اف زده بود برام بسته رسید مثلا چهار شنبه.  شنبه.  سه شنبه 

نگهبان پایین خونه میگفت چقد بسته دارین

بنظرم اومد ی گوشه ازش سوراخ کرده بود ببینه جیه 

مگه موادو اینطوری پخش میکنن؟  منم وقتایی که خرت و پرت زیاد سفارش میدم میگم نکنه فکر بد دربا ...

آخه وضعش خوبه یه پسر 23 24 ساله چطوری ماشین خارحی سوار میشه اونم نه معمولی از این گرونا 

سال هاست در کنار حیواناتی زندگی میکنیم که ادعای انسان بودن میکنن 
بابا ول کن اصلا مواد مخدر باشه میان میگیرن اعدامش میکنن عذاب وجدانش میمونه برات

کسی که جوانان مردم رو نابود میکنه باید عذاب وجدان داشته باشه نه کسی که انسان دوستی خودش رو ثابت میکنه 

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2706