2737
2734
عنوان

باردارم ایا؟

93 بازدید | 8 پست

سلام خانما خوبین ...میگم من با ماه گذشته دوماهه که اقدام بودم واسه بارداری چهارم بهمن موعدم بود که کمر درد گرفتم ولی خفیف گفتم می‌خوام پریود بشم حتما ولی نشدم تا امروز هنوز نشدم یعنی سه روزه عقب انداختم هیچ علائم دیگه ای هم ندارم ..پریودامم سه ماه با قرص ال دی تنظیم بوده و دوماهم طبیعی بدون قرص منظم بوده بنظرتون احتمال بارداری هست ...؟ فقط اینم بگم یک هفته دوهفته پیشم دور نافم تیر میکشید و درد میکرد 

کـه دانـد بجـز ذات پـروردگـار...کـه فـردا چـه بازی کند روزگـار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی بی چک بزن خب 

یعنی الان نشون میده بزنم. نمی‌دونم چرا میترسم بی بی بزنم منفی باشه خیلی تو ذوقم میخوره

2728
یعنی الان نشون میده بزنم. نمی‌دونم چرا میترسم بی بی بزنم منفی باشه خیلی تو ذوقم میخوره

بزن حداقل از نگرانی در میای انشالله هر چی صلاحته عزیزم 

گر نگهدار من آنست که من میدانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد ❤️

من ماه اول اینقدر تو ذوقم خورد که نگو این ماهم نشد باید همچنان منتظر بمونم 😔

من ماه اول اینقدر تو ذوقم خورد که نگو این ماهم نشد باید همچنان منتظر بمونم 😔

منم همینطور آنقدر میترسم بی بی چکم منفی شه خیلی حس بدیه ..انشالله شماهم ماه بعد با دار میشی گلم

2738
منم همینطور آنقدر میترسم بی بی چکم منفی شه خیلی حس بدیه ..انشالله شماهم ماه بعد با دار میشی گلم

انشالله والا دق کردم از تنهایی دیگه