2737
2734
عنوان

من یک دختر مستقلم

767 بازدید | 37 پست

من یه دختر مستقل مجرد هستم شاغلم با مدرک ارشد با خانواده خوب 

خنده رو هستم تفریح و مسافرت میرم پس انداز میکنم و به خودم میرسم به پوستم موهام و اندامم و مطالعه میکنم و....

اکثر دوستام و آشناها بهم میگن خوشبحالت ولی ....

ولی یه دختر هرچقدر هم مستقل باشه نیاز عاطفی داره منم دلم میخاد یه عشق داشته باشم وقتی یه لباس خشکل میپوشم بهم بگه قشنگ شدی

وقتی لاک میزنم دستم بگیره وقتی موهام خشکل میکنه دست بکشه داخل موهام وهزارتا چیز دیگه

لطفا دعا کنید واسم منم ازدواج کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عالیه

همیشه شاد و خوشبخت باشی

فکر میکنم دیگه زمان اینکه بشینی و منتظر باشی کسی سراغت بیاد گذشته

خودت شریکت رو انتخاب کن 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨
اگر شوهر دارید لطفا سر چیزای بیخود زندگیتون خراب نکنید

چه چیز بیخودی؟ 

اصلا شوهر به چه درد میخوره 

فک کنم تو از زندگی مشترک فقط عشق و حالشو میدونی 

سال هاست در کنار حیواناتی زندگی میکنیم که ادعای انسان بودن میکنن 
2738

عزیزم حالا که شرایطت خوبه با آدم خوب اگه ازدواج کنی خوشی هات صد برابر میشه حواست قشنگ به انتخابت باشه

انشالله خوشبخت شی و یه بخت خوب خدا جلوی راهت قرار بده

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕
ازدواج خوب نیست خسته میشی برو تو رابطه  من که هیچ مردی بیش تر از سه ماه نمیتونم تحمل کنم ازش خ ...

😐😐😐😐

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم ،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم
2706