2733
2739

سلام بچه ها من ۵ ماهه ساکن سنندج شدم دخترم خیلی تنهاس بنظرتون چجوری میتونم براش دوس پیدا کنم 

مهدی میبرمش ولی خب نمیدونم چجوری ارتباط بگیریم با والدینش ،ک دخترم وقتی خواست زنگ بزنم مادرو فرزند بیان خونمون یا برعکس ک بچه هامون باهم بازی کنن 

کسی هس تو سنندج غریب باشه و بچه کوچیک داشته باشه ک باهم دوس شیم🙂

خدایا به خاطر همه چییی ازت ممنونم(هرآنچه دادی و ندادی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اونجا از این خانه کودک ها داره ؟میتونی ببریش به نظرم مهد کافیه و خانه کودک نیاز نیست حتما رفت و امدی ...

مهد میبرمش هفته ای سه روز و جمعا هفته ای ۶ساعت خب کمه .تازه موسیقی هم ثبت نام کردم هفته دوساعت.و خب هفته ای یکی دوبار شهربازی سرپوشیده هم میبرمش ولی دخترم هی میگه فلان (همکلاسی مهد) بیاد خونمون باهم بازی کنیم. تو شهر خودمون همسایه داشتیم بچه ش همسن دخترم بود و خب نوه های مادرم بود و باهاشون بازی میکرد

مهد میبرمش هفته ای سه روز و جمعا هفته ای ۶ساعت خب کمه .تازه موسیقی هم ثبت نام کردم هفته دوساعت.و خب ...

هفته ای سه بار خیلی کمه مهد 

چرا هر روز نمیره ؟

تو این زمونه اونم تو این مریضی نمیشه زیاد توقع کرد برا ارتباط بچه هم متوجه نمیشه اوضاع جالبی نیست 

2738
هفته ای سه بار خیلی کمه مهد  چرا هر روز نمیره ؟ تو این زمونه اونم تو این مریضی نمیشه زیا ...

چون زیر ۴سال بود کلاس خلاقیت برده بودمش. راس میگی اونم فکر خوبیه هرروز کلاس ببرمش ببینم جای مناسبی هس ک ببرمش مهد 💗🥰

سوالم بی ربطه استاتر میتونم بپرسم قد و وزن دخترت چنده منم دختر چهارسالش میشه ماه دیگه..میخام ...

عزیزم توهم برات مهمه مث من قدو اندازه بچه ت. خدا حفظش کنه دخترم حدود ۱۰۸ قفسه و ۱۷ونیم وزنش

سوالم بی ربطه استاتر میتونم بپرسم قد و وزن دخترت چنده منم دختر چهارسالش میشه ماه دیگه..میخام ...

واسه شمارم اگ دوس داشتین بگین ممنون نیشم